Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji OK

english     tel.: +48 71 373-53-40

[zamknij]     
 Teroson PU 9100 WH - 310 ml (masa klejąco uszczelniająca, biała) (IDH.1896977)

Teroson PU 9100 WH - 310 ml (masa klejąco uszczelniająca, biała)

Cena

34,51 PLN netto

Nr kat.

IDH.1896977

kupuję
Pliki do pobrania:
  1. Karta techniczna

Opis

Teroson PU 9100 jest jednoskładnikową, o konsystencji pasty, masą klejąco-uszczelniającą na bazie poliuretanowej, która utwardza się przez wilgoć zawartą w powietrzu do postaci elastyczno-gumowej. Tworzenie się „skórki” na powierzchni masy i czas wskrośnego utwardzania się, zależą od wilgotności i temperatury powietrzaoraz od grubości nałożonego ściegu. Przez podwyższenie temperatury i wilgotności można ten proces przyspieszyć; niskie temperatury oraz mała wilgotność spowalniają proces utwardzania.

Teroson PU 9100 charakteryzuje się następującymi właściwościami:

  • dobrą przyczepnością bez podkładu do wielu metali i tworzyw sztucznych,
  • może być lakierowana,
  • stabilnością,
  • szybkim utwardzaniem się,
  • wspaniałą elastycznością,

Zastosowanie:

Teroson PU 9100 stosuje się do elastycznego uszczelniania i klejenia przy naprawach karoserii pojazdów a także w budowie wagonów i kontenerów: np. przyklejanie do karoserii elementów tuningu, jak spojlery i listwy oraz elastyczne połączenia różnych materiałów.
Tymczasowe ustalenie spoiny za pomocą taśmy klejącej albo podkładki jest konieczne do zupełnego utwardzenia kleju/uszczelniacza. Teroson PU 9100 służy przede wszystkim do uszczelniania i spoinowania. Teroson PU 9100 nie jest generalnie biorąc odpowiedni dla konstrukcyjnego klejenia.

Pełna informacja techniczna znajduje się na Karcie Techniczne Produktu

Asortyment

Rok zał. 1992

PREMIUM PARTNER

Premium partner

dotpay
Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem są wykonywane za pośrednictwem Dotpay.pl.