Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji OK

english     tel.: +48 607 404 319

Jesteś tutaj: Klejenie dużych powierzchni / Kleje kontaktowe

Kleje kontaktowe

Opis produktów

Kleje kontaktowe,

Kleje kontaktowe to preparaty, które tworzą trwałe połączenia po dociśnięciu do siebie pokrytych nimi powierzchni. Atutem takich produktów jest możliwość ich wysuszenia, po którym nie tracą właściwości klejących. Nawet z pozoru sucha i pozbawiona lepkości warstwa po złączeniu z drugą aktywuje się i łączy w zwartą, mocną spoinę. Taka cecha sprawia, że klej kontaktowy doskonale nadaje się do łączenia dużych powierzchni. Można bowiem poświęcić więcej czasu na dokładne pokrycie materiału bez ryzyka utraty jego właściwości. Oferujemy kleje kontaktowe Loctite, które różnią się podstawowym skaldem chemicznym. W asortymencie mamy preparaty:
  • na bazie kauczuku polichloroprenowego,
  • na bazie kauczuku butadienowo-styrenowego,
  • na bazie kauczuku nitrylowo-butadienowego,
  • wodnodyspersyjne.
Produkty z tej kategorii doskonale sprawdzają się jako klej do gumy różnego typu, a także jako klej guma-metal. Preparaty do klejenia dużych powierzchni mają zastosowanie przede wszystkim w przemyśle samochodowym. Można nimi przyklejać maty wygłuszające, uszczelki drzwiowe, profile gumowe i wykładziny.
Tryb wyświetlania: lista miniaturki

Asortyment

Rok zał. 1992

PREMIUM PARTNER

Premium partner

dotpay
Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem są wykonywane za pośrednictwem Dotpay.pl.