Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji OK

english     tel.: +48 607 404 319

Jesteś tutaj: Klejenie dużych powierzchni / Kleje poliuretanowe

Kleje poliuretanowe

Opis produktów

Kleje poliuretanowe

Kleje poliuretanowe to grupa jedno- i dwuskładnikowych preparatów, które znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Ze względu na stosunkowo prosty proces aplikacji nadają się do łączenia dużych powierzchni. Zależnie od konsystencji, która może być płynna lub mieć postać masy, nakłada się je za pomocą pędzla lub szpachli. W efekcie nie są już wymagane żadne dodatkowe systemy dozujące. Kleje poliuretanowe utwardzają się w warunkach naturalnego otoczenia. Proces zachodzi pod wpływem wilgoci, dlatego od jej zawartości w powietrzu zależy szybkość powstawania spoiny.
Produkty Loctite nadają się do sklejania wielu różnych materiałów. Dlatego wykorzystuje się je w przemyśle motoryzacyjnym, w budownictwie, przemyśle lotniczym, morskim, w pracach warsztatowych i montażowych, w produkcji laminatów i wielu innych branżach.Do zalet, jakimi wyróżniają się kleje poliuretanowe, można zaliczyć:
  • znaczną wytrzymałość spojenia,
  • elastyczność i tendencję do znacznego wydłużania,
  • doskonałe wypełnienie szczelin,
  • podatność na malowanie,
  • odporność na środki chemiczne.
Preparat na bazie poliuretanu to doskonały klej do tworzyw sztucznych, metali i drewna, a także do łączenia tych materiałów w różnych kombinacjach.
Tryb wyświetlania: lista miniaturki

Asortyment

Rok zał. 1992

PREMIUM PARTNER

Premium partner

dotpay
Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem są wykonywane za pośrednictwem Dotpay.pl.