Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji
OK
Utwórz konto
[zamknij]     

LOCTITE LB 8150 - 500g (smar anti-seize na bazie aluminium, do 900 °C / aluminium based anti-seize lubricant, up to 900 °C)

LOCTITE LB 8150 - 500g (smar anti-seize na bazie aluminium, do 900 °C / aluminium based anti-seize lubricant, up to 900 °C) (IDH.1115791)

Opis produktu:
Produkt LOCTITE 8150 jest pastą do połączeń gwintowych poddawanych wysokim temperaturom (do 900 °C). Zapobiega zapieczeniom i korozji. Ten produkt nie jest zalecany do stosowania w systemach z czystym tlenem i nie powinien być wybierany jako smar do chloru lub innych silnie utleniających materiałów. Informacje na temat bezpiecznego obchodzenia się z tym produktem można znaleźć w karcie charakterystyki substancji niebezpiecznej (MSDS).
Produkt ten zapobiega zapiekaniu i zakleszczaniu się złączy poddawanych wysokim temperaturom np w układach wydechowych silników spalinowych i złączkach lub elementach palników gazowych i olejowych. Może on także służyć jako smar do elementów wahliwych. Dalsze informacje na temat produktu można uzyskać w lokalnym dziale technicznym: biuro@woronko-loctite.pl

Wskazówki dotyczące stosowania:
1. Powierzchnie należy oczyścić, usunąć zgorzeliny, tlenki i resztki smarów. Można posłużyć się zmywaczem LOCTITE SF 7063. Nanosić pędzlem cienką warstwę równomiernie na całą powierzchnię.

Magazynowanie:
O ile na etykiecie produktu nie ma innych wskazań, idealnym sposobem jego przechowywania będzie pozostawienie go w zamkniętych pojemnikach w chłodnym i suchym pomieszczeniu w temperaturze pomiędzy 8 °C a 28 °C. Optymalna temperatura magazynowania to dolna połowa tego zakresu. Resztek materiału nie należy umieszczać z powrotem w jego oryginalnym pojemniku, gdyż mogłoby dojść do zanieczyszczenia produktu.

Parametry:
  • Skład: olej mineralny, aluminium, grafit i miedź
  • Barwa: szara
  • Zapach: słaby
  • Gęstość przy 20°C, g/ml: 1
  • Konsystencja NGLI: 0
  • Zalecany zakres temperatury pracy, °C: -30 do +900


Pełna informacja techniczna znajduje się w karcie technicznej produktu.

Asortyment