Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć . Rozumiem

english     tel.: +48 71 373-53-40

[zamknij]     
Loctite 242-250ml (zabezpieczanie połączeń gwintowych) (IDH.1521475)

Loctite 242-250ml (zabezpieczanie połączeń gwintowych)

Cena

667,99 PLN netto

Nr kat.

IDH.1521475

kupuję

Opis produktu:

Produkt Loctite 242 jest jednoskładnikowym anaerobowym środkiem do zabezpieczania gwintów. Jest tomateriał tiksotropowy o średniej wytrzymałości. Utwardzanie produktu następuje po odcięciu kontaktu z powietrzem, kiedy znajduje się on po między ściśle przylegającymi powierzchniami metalowymi. Jest on szczególnie przydatny dla materiałów mniej aktywnych, jak np. stal nierdzewna czy powierzchnie platerowane.

Typowe zastosowania:

Zapobiega odkręcaniu się i przeciekom gwintowanych elementów złącznych. Ma szczególne zastosowanie do śrub do mocowania silnika czy pompy, nakrętek wieszaka silnika lub śrub do obsadzania jego wyposażenia, gdzie wymaganyjest serwisowy demontaż zwykłymi narzędziami.

Magazynowanie:

O ile na etykiecie produktu nie ma innych wskazań, idealnym sposobem przechowywania go są zamknięte pojemniki pozostawione w chłodnym i suchym miejscu w temperaturze między 8°C a 21°C (46°F do 70°F). Okres przydatności produktuw pojemniku 250 ml wynosi 18 miesięcy - licząc od daty produkcji. Aby nie doszło do zanieczyszczenia nieużywanego pro-duktu, nie należy wkładać do oryginalnego pojemnika resztek użytego materiału. Dalsze informacje na temat okresu przydatności magazynowanego produktu w opakowaniach o innych wymiarach można uzyskać w lokalnym ośrodku obsługi technicznej.

Parametry:

  • Moment zerwania, IS0-10964, Nm : 8-17
  • Moment odkręcania po zerwaniu, IS0- 10964, Nm : 3-7


Pełna informacja znajduje się na Karcie Technicznej Produktu.

Asortyment

Rok zał. 1992

PREMIUM PARTNER

Premium partner

dotpay
Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem są wykonywane za pośrednictwem Dotpay.pl.