Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji OK
english Deutsch

english Deutsch     tel.: +48 607 404319, +48 71 3735340

Spróbuj znaleźć produkt odpowiedni do Twoich potrzeb:

[zamknij]     

Loctite 3D Printing Instant Bonder EGFD - 50 g

PRODUKT NIEDOSTĘPNY. W CELU DOBRANIA ZAMIENNIKA PROSIMY O KONTAKT Z NASZYM BIUREM.

Opis produktu:
Loctite 3D Printing Instant Bonder to jednoskładnikowy klej cyjanoakrylanowy opracowany z myślą o wysokiej wydajności natychmiastowego wiązania na ściśle przylegających częściach z tworzyw sztucznych.
Produkt jest szczególnie odpowiedni do łączenia materiałów drukowanych 3D i był szeroko testowany na wszystkich głównych podłożach w oparciu o przemysłowe procesy drukowania 3D, w tym stereolitografię, selektywne spiekanie laserowe, wytwarzanie włókien topionych i technologię Binder Jetting.
Loctite 3D Printing Instant Bonder nadaje się również do łączenia materiałów 3D z tradycyjnymi materiałami inżynieryjnymi, takimi jak metale, tworzywa sztuczne i ceramika. Dalsze informacje na temat produktu można uzyskać w lokalnym dziale technicznym: biuro@woronko-loctite.pl

Wskazówki dotyczące stosowania:
1. Obszar wiązania powinien być czysty i wolny od nieutwardzonej żywicy drukarskiej. Wyczyść powierzchnię za pomocą zmywacza i pozwól im wyschnąć. W tym celu można użyć LOCTITE 7063.
2. Aby poprawić wiązanie na niskoenergetycznych powierzchniach z tworzyw sztucznych, nałóż LOCTITE 770 Primer na obszar wiązania. Unikaj stosowania nadmiaru Primera. Po naniesieniu, pozwól mu wyschnąć.
3. W razie potrzeby użyj aktywatora LOCTITE 7455. Nałóż go na jedną powierzchnię kleju (nie nakładaj aktywatora na zagruntowaną powierzchnię, na której jest również użyty Primer). Poczekaj, aż aktywator wyschnie.
4. Nałóż klej na jedną z powierzchni wiążących (nie nakładaj kleju na aktywowaną powierzchnię). Do rozprowadzania kleju nie używaj takich przedmiotów, jak chusteczka lub pędzel. Złóż łączone części w ciągu kilku sekund. Powinny być dokładnie umiejscowione, ponieważ krótki czas mocowania pozostawia niewiele możliwości późniejszej regulacji.
5. Aktywator LOCITITE może być zastosowany do utwardzania frakcji kleju poza obszarem spoiny po zastosowaniu aktywatora LOCTITE 7452 lub LOCTITE 7455.
6. Klejone części powinny być zaciśnięte , dopóki klej się nie utwardzi.
7. Produkt powinien mieć możliwość rozwinięcia pełnej wytrzymałości przed poddaniem go jakimkolwiek obciążeniom serwisowym (zwykle od 24 do 72 godzin po montażu, w zależności od szczeliny, materiałów i warunków otoczenia).

Magazynowanie:
O ile na etykiecie produktu nie ma innych wskazań, idealnym sposobem jego przechowywania będzie pozostawienie go w zamkniętych pojemnikach w chłodnym i suchym pomieszczeniu. Optymalna temperatura magazynowania: +2 °C do +8 °C. Przechowywanie w temperaturze poniżej +8 °C lub powyżej +28 °C może nieodwracalnie zmienić własności produktu. Resztek materiału nie należy umieszczać z powrotem w jego oryginalnym pojemniku, bo mogłoby dojść do zanieczyszczenia produktu. Korporacja Henkel nie bierze odpowiedzialności za produkt, który został zanieczyszczony lub przechowywany niezgodnie ze wskazaniami.

Parametry:
 • Lepkość: niska
 • Szybkość utwardzania: wysoka
 • Wytrzymałość: wysoka
Czas zestalania materiałów do druku 3D [s]:
 • Żywcia SLA: <5
 • PA11/PA12 (SLS/MJF): <5
 • PLA (FFF): <5
 • ABS: <5
 • PVC: <5
 • Stal: <5
 • Aluminium: <5
 • Drewno: od 15 do 30

Pełna informacja techniczna znajduje się w karcie technicznej produktu.

Asortyment

bez grupy K1
bez grupy H1
bez grupy H2
bez grupy P1

Rok zał. 1992

PREMIUM PARTNER

Premium partner

dotpay

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem są wykonywane za pośrednictwem Dotpay.pl.