Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji OK

english     tel.: +48 71 373-53-40

[zamknij]     
Loctite 3D Printing Universal Bonder - 11 g (IDH.2392030)

Loctite 3D Printing Universal Bonder - 11 g

Cena

100,11 PLN netto

Nr kat.

IDH.2392030

kupuję

Opis produktu:

LOCTITE 3D Printing Universal Bonder to dwuskładnikowy, hybrydowy klej, który zapewnia szybkie mocowanie w temperaturze pokojowej w szczelinach do 5 mm (0,2 cala).
Ten produkt ma doskonałe właściwości wiążące do szerokiej gamy podłoży drukowanych 3D.
Uniwersalny środek wiążący LOCTITE 3D Printing jest przeznaczony do zastosowań, w których wymagane jest całkowite utwardzenie nadmiaru kleju, który można następnie szlifować.
Konsystencja żelu pozwala na dokładną kontrolę przepływu kleju nawet na powierzchniach pionowych.

Wskazówki dotyczące stosowania:
1. Obszar wiązania powinien być czysty i wolny od nieutwardzonej żywicy drukarskiej. Wyczyść powierzchnię za pomocą zmywacza i pozwól im wyschnąć.
2. Wymieszaj część A i część B. Produkt może być nakładany bezpośrednio z wkładu za pomocą dostarczonego tłoka i dozowany przez zalecaną dyszę mieszającą.
3. Przytrzymaj pojemnik pionowo i włóż tłok.
4. Trzymając pojemnik w pozycji pionowej wyjmij zatyczkę, przymocuj dyszę mieszającą i rozpocznij dozowanie kleju do góry, aż wszystkie pęcherzyki obecne w mniejszym składniku zostaną usunięte.
5. Aby zapewnić prawidłową proporcję mieszania kleju należy wycisnąć i odrzucić wstęgę kleju równą długości dyszy mieszającej.
6. Nałóż wymieszany klej na jedną z łączonych powierzchni. Części należy montować natychmiast po nałożeniu kleju.
7. Powierzchnie powinny być stale złączone, dopóki klej sie nie utwardzi. (Zazwyczaj od 3 - 6 minut, w zależności od szczeliny.)
8. Nie ruszaj zmontowanych części podczas utwardzania. Wiązanie powinno mieć możliwość rozwinięcia pełnej wytrzymałości przed poddaniem go dowolnemu obciążeniu serwisowemu (zwykle 24 godziny).

Magazynowanie:
Przechowuj produkt w zamkniętym pojemniku w suchym miejscu. Informacje o przechowywaniu mogą być wskazane na etykiecie pojemnika z produktem. Optymalna temperatura magazynowania: od 2 °C do 21 °C. Przechowywanie powyżej 21 °C lub poniżej 2 °C może niekorzystnie wpłynąć na właściwości produktu. Resztek materiału nie należy umieszczać z powrotem w jego oryginalnym pojemniku, bo mogłoby dojść do zanieczyszczenia produktu. Korporacja Henkel nie bierze odpowiedzialności za produkt, który został zanieczyszczony lub przechowywany niezgodnie ze wskazaniami. Dalsze informacje na temat okresu przydatności produktu można uzyskać w lokalnym Technical Customer Service.

Parametry:
 • Postać: żel
 • Kolor: bezbarwny
 • Zapach: drażniący
 • Typowe właściwości utwardzonego materiału (przez 7 dni w 22 °C):
  -Temperatura przejścia szklistego [°C]: 110
  -Twardość Shore D: 65
  -Wytrzymałość przy zerwaniu [ N/mm2 ]: 14,6
  -Moduł sprężystości [ N/mm2 ]: 960
  -Wydłużenie przy zerwaniu [ % ]: 4,9

Pełna informacja techniczna znajduje się w Karcie Technicznej Produktu.

Asortyment

Rok zał. 1992

PREMIUM PARTNER

Premium partner

dotpay
Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem są wykonywane za pośrednictwem Dotpay.pl.