Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji OK

english     tel.: +48 607 404 319

[zamknij]     
Loctite 3D Printing Universal Bonder - 11 g (IDH.2392030)

Loctite 3D Printing Universal Bonder - 11 g

Cena

102,12 PLN netto

Nr kat.

IDH.2392030

kupuję
Opis produktu:
LOCTITE 3D Printing Universal Bonder to dwuskładnikowy, hybrydowy klej, który zapewnia szybkie mocowanie w temperaturze pokojowej w szczelinach do 5 mm (0,2 cala).
Ten produkt ma doskonałe właściwości wiążące do szerokiej gamy podłoży drukowanych 3D.
Uniwersalny środek wiążący LOCTITE 3D Printing jest przeznaczony do zastosowań, w których wymagane jest całkowite utwardzenie nadmiaru kleju, który można następnie szlifować.
Konsystencja żelu pozwala na dokładną kontrolę przepływu kleju nawet na powierzchniach pionowych. Dalsze informacje na temat produktu można uzyskać w lokalnym dziale technicznym: biuro@woronko-loctite.pl

Wskazówki dotyczące stosowania:
1. Obszar wiązania powinien być czysty i wolny od nieutwardzonej żywicy drukarskiej. Wyczyść powierzchnię za pomocą zmywacza i pozwól im wyschnąć. W tym celu zastosuj LOCTITE 7063.
2. Wymieszaj część A i część B. Produkt może być nakładany bezpośrednio z wkładu za pomocą dostarczonego tłoka i dozowany przez zalecaną dyszę mieszającą.
3. Przytrzymaj pojemnik pionowo i włóż tłok.
4. Trzymając pojemnik w pozycji pionowej wyjmij zatyczkę, przymocuj dyszę mieszającą i rozpocznij dozowanie kleju do góry, aż wszystkie pęcherzyki obecne w mniejszym składniku zostaną usunięte.
5. Aby zapewnić prawidłową proporcję mieszania kleju należy wycisnąć i odrzucić wstęgę kleju równą długości dyszy mieszającej.
6. Nałóż wymieszany klej na jedną z łączonych powierzchni. Części należy montować natychmiast po nałożeniu kleju.
7. Powierzchnie powinny być stale złączone, dopóki klej sie nie utwardzi. (Zazwyczaj od 3 - 6 minut, w zależności od szczeliny).
8. Nie ruszaj zmontowanych części podczas utwardzania. Wiązanie powinno mieć możliwość rozwinięcia pełnej wytrzymałości przed poddaniem go dowolnemu obciążeniu serwisowemu (zwykle 24 godziny).

Magazynowanie:
Przechowuj produkt w zamkniętym pojemniku w suchym miejscu. Informacje o przechowywaniu mogą być wskazane na etykiecie pojemnika z produktem. Optymalna temperatura magazynowania: od 2 °C do 21 °C. Przechowywanie powyżej 21 °C lub poniżej 2 °C może niekorzystnie wpłynąć na właściwości produktu. Resztek materiału nie należy umieszczać z powrotem w jego oryginalnym pojemniku, bo mogłoby dojść do zanieczyszczenia produktu. Korporacja Henkel nie bierze odpowiedzialności za produkt, który został zanieczyszczony lub przechowywany niezgodnie ze wskazaniami.

Parametry:
  • Postać: żel
  • Kolor: bezbarwny
  • Zapach: drażniący
Typowe właściwości utwardzonego materiału (przez 7 dni w 22 °C):
  • Temperatura przejścia szklistego [°C]: 110
  • Twardość Shore D: 65
  • Wytrzymałość przy zerwaniu [ N/mm² ]: 14,6
  • Moduł sprężystości [ N/mm² ]: 960
  • Wydłużenie przy zerwaniu [ % ]: 4,9

Pełna informacja techniczna znajduje się w karcie technicznej produktu.

Asortyment

Rok zał. 1992

PREMIUM PARTNER

Premium partner

dotpay
Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem są wykonywane za pośrednictwem Dotpay.pl.