Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji OK
english Deutsch

english Deutsch     tel.: +48 607 404319, +48 71 3735340

Spróbuj znaleźć produkt odpowiedni do Twoich potrzeb:

[zamknij]     

Loctite HY 4060 GY-25g (klej hybrydowy 2K)

Opis produktu:
LOCTITE HY 4060 GY to dwuskładnikowy hybrydowy klej ogólnego zastosowania o wysokiej wytrzymałości, który szybko się ustala w temperaturze pokojowej. LOCTITE HY 4060 GY nadaje się do wykonywania złączy, przeznaczonych do pracy w wysokich temperaturach i w środowisku o wysokiej wilgotności. Jest przeznaczony do klejenia wielu różnych substratów, m.in. metali, większości tworzyw sztucznych i gum.
Produkt ten jest gotowy do użycia I może być dozowany bezpośrednio z opakowania bez konieczności stosowania dodatkowego sprzętu. Składniki LOCTITE HY 4060 GY w dwóch kolorach ułatwiają odpowiednie zmieszanie produktu. Dalsze informacje na temat produktu można uzyskać w lokalnym dziale technicznym: biuro@woronko-loctite.pl

Wskazówki dotyczące stosowania:
1. Łączone powierzchnie powinny być czyste i odtłuszczone. Wszystkie powierzchnie oczyścić zmywaczem LOCTITE 7063 i pozostawić do wyschnięcia.
2. Składniki A i B muszą być zmieszane przed użyciem. Produkt może być używany bezpośrednio z podwójnej kartuszy.
3. Zdejmij zatyczkę I zacznij dozować oba składniki na czystą powierzchnię lub do miski. Mieszaj składniki przez ok. 15 sekund, aż nie będzie widać czarno-białych smug, a produkt będzie miał jednolity szary kolor
4. Zmieszany klej należy nakładać na jedną z klejonych powierzchni. Łączone części powinny być zmontowane jak najszybciej po nałożeniu kleju.
5. Tak utworzone złącze należy pozostawić nieruchome lub zaciśnięte do czasu utwardzenia się kleju.
6. Połączone części muszą pozostać unieruchomione do czasu utwardzenia kleju. Nie należy poddawać złącza jakimkolwiek obciążeniom aż do uzyskania pełnej wytrzymałości.
7. Nadmiar nieutwardzonego kleju można usunąć przy pomocy organicznego rozpuszczalnika (np. acetonu).

Magazynowanie:
O ile na etykiecie produktu nie ma innych wskazań, idealnym sposobem jego przechowywania będzie pozostawienie go w zamkniętych pojemnikach w chłodnym i suchym pomieszczeniu.
Optymalna temperatura magazynowania: +2°C do +21°C. Przechowywanie w temperaturze poniżej +2°C lub powyżej +21°C może nieodwracalnie zmienić własności produktu. Resztek materiału nie należy umieszczać z powrotem w jego oryginalnym pojemniku, bo mogłoby dojść do zanieczyszczenia produktu.

Parametry:
 • Wytrzymałość na ścinanie, ISO 4587, (utwardzany przez 1 tydzień w temp. 22 °C):
  -Stal zwykła (po obróbce strumieniowo-ciernej) : 17 N/mm²
  -Aluminium (szlifowane) : 7,6 N/mm²
  -Aluminium : 13 N/mm²
  -Dwuchromian cynku : 9,1 N/mm²
  -Stal nierdzewna : 15 N/mm²
  -ABS : 5,2 N/mm²
  -Tworzywo fenolowe : 3,2 N/mm²
  -Poliwęglan : 6,9 N/mm²
  -Kauczuk nitrylowy : 0,7 N/mm²
  -Drewno (dąb) : 4,8 N/mm²
  -Epoksyd : 9,1 N/mm²
  -Polietylen : 0,5 N/mm²
  -Polipropylen : 0,6 N/mm²

Pełna informacja techniczna znajduje się na karcie technicznej produktu.

Asortyment

bez grupy K1
bez grupy H1
bez grupy H2
bez grupy P1

Rok zał. 1992

PREMIUM PARTNER

Premium partner

dotpay

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem są wykonywane za pośrednictwem Dotpay.pl.