Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji OK

english     tel.: +48 607 404 319

[zamknij]     
Loctite LB 8192 - 400 ml (smarna sucha powłoka teflonowa, do 260 °C ) spray (IDH.142533)

Loctite LB 8192 - 400 ml (smarna sucha powłoka teflonowa, do 260 °C ) spray

Cena

58,22 PLN netto

Nr kat.

IDH.142533

kupuję
Opis produktu:
LOCTITE 8192 formuje w temperaturze pokojowej suchą powłokę zmniejszającą tarcie pomiędzy przesuwającymi się powierzchniami z materiałów niemetalicznych (drewno, tworzywa sztuczne, elastomery), ceramicznych oraz metali. Powłoka ta działa jako suchy środek smarny, zapobiegając gromadzeniu się kurzu i brudu. Zapewnia ona również ochronę antykorozyjną oraz bywa czasem stosowana jako środek antyadhezyjny w procesach formowania. Produkt ten jest zazwyczaj stosowany w aplikacjach o zakresie temperatury pracy od -180 °C do +260 °C. Zarejestrowany w NSF w kategorii H2 do zastosowań w maszynach przemysłu spożywczego, w miejscach gdzie nie ma możliwości kontaktu z żywnością. Uwaga: Jest to aprobata regionalna. Dalsze informacje na temat produktu można uzyskać w lokalnym dziale technicznym: biuro@woronko-loctite.pl

Wskazówki dotyczące stosowania:
1. Dokładnie wymieszać. Natryskiwać z odległości około 20 do 30 cm.

2. Dla uzyskania najlepszych rezultatów nanosić na czyste i suche powierzchnie.

Magazynowanie:
Produkt jest zaklasyfikowany jako SKRAJNIE ŁATWOPALNY, powinien być przechowywany we właściwy sposób zgodnie z odpowiednimi przepisami dotyczącymi magazynowania materiałów palnych. Nie należy przechowywać produktu wraz z materiałami utleniającymi oraz zapalnymi. Przechowywać produkt w zamkniętych pojemnikach w suchym pomieszczeniu. Informacje dotyczące magazynowania powinny być także podane na etykiecie opakowania produktu.
Optymalna temperatura magazynowania: +8°C do +21°C. Przechowywanie w temperaturze poniżej +8°C lub powyżej +28°C może nieodwracalnie zmienić własności produktu.
Korporacja Henkel nie bierze odpowiedzialności za produkt, który został zanieczyszczony lub przechowywany niezgodnie ze wskazaniami. Dalsze informacje na temat okresu przydatności produktu można uzyskać w lokalnym ośrodku obsługi technicznej.

Parametry:
  • Gęstość, ISO 3675 (20 °C), g/ml : 0,811
  • Lepkość, DIN CUP 4, sekund : 11
  • Czas uzyskania suchego dotyku , minut : 1
  • Czas utwardzania (20 °C), minut : 5
  • Krótkotrwała odporność temperaturowa, °C : 300
  • Ciśnienie (20 °C), Bar : 4,8


Pełna informacja techniczna znajduje się w karcie technicznej produktu.

Asortyment

Rok zał. 1992

PREMIUM PARTNER

Premium partner

dotpay
Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem są wykonywane za pośrednictwem Dotpay.pl.