Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji
OK
Utwórz konto
Jesteś tutaj: Mycie, czyszczenie i pielęgnacja

Środki do odtłuszczania

Po co stosować środki czyszczące LOCTITE przed klejeniem?

Środki czyszczące i odtłuszczające LOCTITE są wysoce skuteczne i są dostępne w wersji zarówno na bazie wodnej, jak i na bazie rozpuszczalnika. Wybierając produkt czyszczący lub odtłuszczający należy wziąć pod uwagę czas jego schnięcia, to czy pozostawia osad, jak również zapach oraz kompatybilność produktu z czyszczonym/odtłuszczanym substratem. Szczególnie ważną kwestią jest to czy produkt pozostawia osad: w przypadku dalszej obróbki części, np. lakierowania lub klejenia, osad może uniemożliwić ten proces. Kompatybilność z czyszczonym/odtłuszczanym substratem stanowi ważną kwestię, jeżeli korzystamy ze środków czyszczących do tworzyw sztucznych na bazie rozpuszczalnika.

W portfolio środków czyszczących LOCTITE znajdziemy produkty do:
-Oczyszczania komponentów przed zastosowaniem klejów/uszczelniaczy LOCTITE,
-Czyszczenia i odtłuszczania powierzchni warsztatowych i części,
-Usuwania utwardzonych pozostałości po uszczelniaczach,
-Czyszczenia rąk.

Korzyści ze stosowania BONDERITE do czyszczenia w ramach utrzymania ruchu

Pojazdy, instalacje i urządzenia przemysłowe wymagają profesjonalnego utrzymania ruchu, przyjaznego dla środowiska i zapewniającego bezpieczeństwo operatorów. Środki do utrzymania ruchu wydłużają żywotność sprzętu i pozwalają uniknąć długich i kosztownych przestojów. W ostatnich latach w branży utrzymania ruchu zaszły poważne zmiany. Obecnie popularnym rozwiązaniem stało się korzystanie z zewnętrznych wyspecjalizowanych firm, posiadających odpowiednie doświadczenie i wiedzę praktyczną oraz stosujących skuteczne i przyjazne dla środowiska produkty Henkla.Mycie, czyszczenie i odtłuszczanie to czynności wymagane zarówno dla zachowania higieny, jak i w celu przygotowania materiału do naprawy. Stosowane w usuwaniu usterek kleje Loctite mogą być zastosowane dopiero po starannym usunięciu zanieczyszczeń. Drobinki pyłu, piasku czy związków chemicznych mogą zmieniać strukturę preparatów.
W efekcie tworzone połączenia i uszczelnienia są mniej doskonałe i mogą zawieść. W tej kategorii zgromadziliśmy produkty, których zadaniem jest mycie i odtłuszczanie różnych powierzchni.
Oferujemy spory wybór uniwersalnych środków czyszczących oraz produkty wyspecjalizowane. Do tych drugich zaliczają się odtłuszczacze – zarówno do tworzyw sztucznych, jak i do metali. Warsztatom samochodowym i specjalistom od wentylacji polecamy środek do czyszczenia klimatyzacji, piankę do szyb i zmywacz do hamulców.

Mamy też bogatą ofertę produktów do higieny osobistej i sprzątania. Proponujemy specjalistyczne produkty, takie jak: pasta do mycia rąk, płyn do podłóg i ogólnego utrzymania czystości w pomieszczeniach, płyny do zmywania szyb, chustki czyszczące i wiele innych. Z gamy produktów specjalistycznych polecamy również preparaty do ochrony przed korozją, usuwania klejów i lakierów oraz płyny do myjek ciśnieniowych. Produkty czyszczące Loctite są dostępne w małych opakowaniach jednorazowego użytku oraz w dużych pojemnikach, w postaci wydajnego koncentratu.

Dalsze informacje na temat produktów można uzyskać w lokalnym dziale technicznym: biuro@woronko-loctite.pl
Tryb wyświetlania: lista miniaturki

Loctite SF 7061-400ml (środek odtłuszczacjący do metali) spray (IDH.142471)

1-4 szt.
48,62 PLN netto
5-24 szt.
46,19 PLN netto
25-48 szt.
43,76 PLN netto
≥ 49 szt.
41,33 PLN netto

Loctite SF 7063-400 ml (środek odtłuszczający do tworzyw i metali / degreasing agent for plastics and metals) spray (IDH.2385316)

1-4 szt.
48,22 PLN netto
5-24 szt.
45,81 PLN netto
25-48 szt.
43,40 PLN netto
≥ 49 szt.
40,99 PLN netto

Loctite SF 7850-3 litry (pasta do mycia rąk) (IDH.2098251)

137,66 PLN netto

Asortyment