Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć . Rozumiem

english     tel.: +48 71 373-53-40

Jesteś tutaj: Naprawa i ochrona betonu / powłoki do betonu, podlewki

powłoki do betonu, podlewki

Opis produktów

Powłoki do betonu

Powierzchnie betonowe w zakładach przemysłowych, magazynach i warsztatach są poddawane działaniu wielu szkodliwych czynników. W efekcie ulegają korozji, degradacji, tracą swoje właściwości i stają się zagrożeniem dla pracowników. Wymiana betonowych elementów jest kosztowna i czasochłonna z uwagi na stosunkowo długi czas wiązania mieszanki.
Aby uniknąć takich sytuacji i ograniczyć przestoje maszyn, warto pomyśleć o ochronie. Do zabezpieczania podsadzek w halach i magazynach oferujemy powłoki do betonu marki Loclite. Specjalnie skomponowane preparaty są łatwe w aplikacji i skutecznie chronią przed różnymi czynnikami, jakie oddziałują na beton podczas eksploatacji.

W naszym asortymencie znajduje się między innymi żywica epoksydowa o właściwościach antypoślizgowych. Preparat wytrzymuje bardzo duże obciążenia, dlatego doskonale sprawdza się na rampach przeładunkowych i w ciągach komunikacyjnych dla wózków widłowych. Żywica antypoślizgowa dostępna jest w dwóch kolorach.
Polecamy również żywice epoksydowe samopoziomujące do posadowienia maszyn oraz żywice, które chronią beton przed korozją. Chemia techniczna do betonu marki Loctite zapewnia skuteczną ochronę powierzchni betonowych posadzek oraz umożliwia szybkie i nisko kosztowe naprawianie szkód.
Tryb wyświetlania: lista miniaturki

Loctite PC 6261 YL big foot, 1K-6,36 kg (żywica antypoślizgowa, żółta) (IDH.2236679)

795,60 PLN netto

kupuję

Polypoxy PS-20 L ( Zabezpieczenie antykorozyjne ) (IDH.2243014)

1858,40 PLN netto

kupuję

Polyprime R - 5 L (podkład do polypoxy) (IDH.2243017)

893,85 PLN netto

kupuję

Asortyment

Rok zał. 1992

PREMIUM PARTNER

Premium partner

dotpay
Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem są wykonywane za pośrednictwem Dotpay.pl.