Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji
OK
Utwórz konto
Jesteś tutaj: Naprawa i ochrona betonu / Powłoki do betonu, podlewki

Podlewki i powłoki na beton

Powłoki do betonu i ich zastosowanie w praktyce

Powierzchnie betonowe w zakładach przemysłowych, magazynach i warsztatach są poddawane działaniu wielu szkodliwych czynników. W efekcie ulegają korozji, degradacji, tracą swoje właściwości i stają się zagrożeniem dla pracowników. Wymiana betonowych elementów jest kosztowna i czasochłonna z uwagi na stosunkowo długi czas wiązania mieszanki. Aby uniknąć takich sytuacji i ograniczyć przestoje maszyn, warto pomyśleć o ochronie. Do zabezpieczania podsadzek w halach i magazynach oferujemy powłoki do betonu marki Loclite. Specjalnie skomponowane preparaty są łatwe w aplikacji i skutecznie chronią przed różnymi czynnikami, jakie oddziałują na beton podczas eksploatacji.

Żywica epoksydowa w roli zabezpieczenia powłok betonowych:

W naszym asortymencie znajduje się między innymi żywica epoksydowa o właściwościach antypoślizgowych. Preparat wytrzymuje bardzo duże obciążenia, dlatego doskonale sprawdza się na rampach przeładunkowych i w ciągach komunikacyjnych dla wózków widłowych. Żywica antypoślizgowa dostępna jest w dwóch kolorach.

Polecamy również żywice epoksydowe samopoziomujące do posadowienia maszyn oraz żywice, które chronią beton przed korozją. Chemia techniczna do betonu marki Loctite zapewnia skuteczną ochronę powierzchni betonowych posadzek oraz umożliwia szybkie i niskokosztowe naprawianie szkód.

Dalsze informacje na temat produktów można uzyskać w lokalnym dziale technicznym: biuro@woronko-loctite.pl
Tryb wyświetlania: lista miniaturki

Asortyment