Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji OK

english     tel.: +48 607 404 319

Jesteś tutaj: Spawanie

Spawanie

Opis produktów

Chemia techniczna dla spawaczy

Spawalnictwo jest specyficzną dziedziną, która wymaga zarówno odpowiedniego wyposażenia, jak i dobrego opanowania umiejętności praktycznych. Obowiązkowym wyposażeniem każdego specjalisty z tej branży jest chemia techniczna.
Preparaty z tej grupy można podzielić na dwie kategorie. Pierwsza z nich to środki do opracowywania i wykańczania powierzchni materiałów. W drugiej znajdują się produkty przeznaczone do pielęgnacji sprzętu spawalniczego. Nasza oferta obejmuje wyroby z drugiej grupy.

W asortymencie mamy przede wszystkim wyspecjalizowane preparaty, które chronią aparaty spawalnicze przed odpryskami metalu. Dzięki temu materiał nie przywiera do nich, a wymienne narzędzia dłużej zachowują wysoką sprawność.
Jednym z polecanych produktów jest powłoka ceramiczna w aerozolu. Naniesiona na powierzchnię tworzy na niej warstwę ochronną, która uniemożliwia przyklejanie się płynnego metalu.
Polecamy produkty marki Bonderite, wyjątkowo cenione za innowacyjność oraz nienaruszalność środowiska naturalnego. Oferowane preparaty wyróżnia wysoka wydajność kosztowa i operacyjna.
Tryb wyświetlania: lista miniaturki

BONDERITE C-SO 101 - 155 kg (IDH.29113)

6383,62 PLN netto

kupuję

BONDERITE C-SO 102 - 170 kg (IDH.255916)

6383,62 PLN netto

kupuję

BONDERITE C-SO 102 - 23 kg (IDH.2049069)

927,89 PLN netto

kupuję

Asortyment

Rok zał. 1992

PREMIUM PARTNER

Premium partner

dotpay
Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem są wykonywane za pośrednictwem Dotpay.pl.