Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji OK

english     tel.: +48 607 404 319

[zamknij]     
Teroson 150-150ml (podkład do tworzyw sztucznych) (IDH.267078)

Teroson 150-150ml (podkład do tworzyw sztucznych)

Cena

45,03 PLN netto

Nr kat.

IDH.267078

kupuję
Podkład w aerozolu do kleju Teroson PU 9225

Teroson150 jest przezroczystym, ciekłym, zawierającym rozpuszczalnikipodkładem na bazie chlorowanych poliolefinów w aerozolu (bez FCKW).


Zastosowanie
Teroson 150 jest niezbędny jako środek adhezyjny, jeżeli do klejenia tworzyw sztucznych na bazie PP/EPDM, SMC, PC, PA, ABS i PUR użyjemy klejuTerokal-9225. Nie można go zastosować do miękkiego PCV, czystego PE i PP.


Nakładanie
Przygotowane do nakładania powierzchnie muszą być wolne od oleju,tłuszczu, wosku, wilgoci, brudu, środków oddzielających i konserwacyjnych.Z tego powodu koniecznie wymagane jest oczyszczenie wodą pod wysokimciśnieniem z dodatkiem środków myjących. Po osuszeniu ( w kabinie lakierniczej,promieniami podczerwieni lub sprężonym powietrzem) elementy naprawianenależy przemyć zmywaczem FL.Bezpośrednio potem następuje przeszlifowanie tworzywa sztucznego szlifierkąz wąską taśmą szlifierką lub szlifierką mimośrodową (ziarnistość 120).Po usunięciu pyłu szlifierskiego jeszcze raz przemywamy Zmywaczem FL.(czas odparowania co najmniej 5 minut).Teroson 150 jest natryskiwany cienką warstwą z pojemnika z rozpylaczem.Przed naniesieniem materiału klejącego Terokal-9225, należy koniecznieodczekać ok. 10 minut.


Magazynowanie.
Zagrożenie przemarznięciem: nie
Zalecana temperatura składowania: 15°C do 25 °C
Czas składowania: 12 miesięcy ( w oryginalnym opakowaniu)


Dane techniczne.
Kolor: przezroczysty
Zapach: ksylenu
Konsystencja: płynna
Gęstość przy 20°C: ok. 0,72 g/cm3 (aerozol)
Odparowywanie przy 20°C: ok. 10 minut
Temperatura nakładania: 15°C do 30° C
Temperatura użytkowania: -40°C do 80°C.


Pełna informacja techniczna znajduje się w Karcie Technicznej Produktu.

Asortyment

Rok zał. 1992

PREMIUM PARTNER

Premium partner

dotpay
Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem są wykonywane za pośrednictwem Dotpay.pl.