Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji OK

english     tel.: +48 71 373-53-40

[zamknij]     
Teroson SB 2444-340g (klej kontaktowy na bazie rozpuczczalnika, 90 C) /Terokal 2444 (IDH.444651)

Teroson SB 2444-340g (klej kontaktowy na bazie rozpuczczalnika, 90 C) /Terokal 2444

Cena

50,14 PLN netto

Nr kat.

IDH.444651

kupuję
Pliki do pobrania:
  1. Karta techniczna
przykład użycia

Terokal 2444 jest klejem kontaktowym na bazie polichloroprenu, do klejenia gumy z gumą i gumy z metalem, dającym sie nakładać pędzlem lub szpachelką. Klej ten charakteryzuje sięwysoką wytzrymałością i dobrą przyczepnością. Połączenie klejone jest elastyczne i odporne nawysokie temperatury.


Zastosowanie.

Terokal 2444 skleja materiały gumowe z pełnej i porowatej gumy, jak rónież miękkie tworzywa(np. pianki poliestrowe), filc lub maty tłumiąco-głuszące do gumy, blachy stalowej ( surowej,fosforowanej, gruntowanej i lakierowanej),drewna, tworzyw poliestrowych, papy, twerdego PCv i skóry. Terokal 2444 jest spowodzeniem stosowany w warsztatach samochodowych do przyklejania profili gumowych i wykładzin. Poza tym można przyklejać nim uszczelki drzwi, maty izolacyjne,a wszczególności maty tłumiące i głuszące na powierzchnie drewniane i metalowe.

Wskazówki dotyczące stosowania.
Powierzchnie klejone muszą być suche,wolne od tłuszczu i oleju. Części gumowe należy oczyścić z talku i innych środków konserwujących. Klej przed użyciem należy wymieszać. Terokal 2444należy nanosić obustronnie i równomiernie pędzlem lub szpachelką ( gładką lub drobno ząbkowaną)na powierzchnie materiałów sklejanych.Posmarowane klejem części zgodnie ze wskazówkami , wzależności od nałożonej warstwy kleju,temperatury otoczenia, przewietrzania pomieszczenia, wilgotności powietrza należy pozostawić na 5 do 15 minut do odparowania. Elementy klejone ustwić w odpowiedniej pozycji względem siebiei mocno docisnąć.

Magazynowanie

- zalecana temperatura składowania 10°C do 20°C
- Czas składowania: 12 miesięcy w oryginalnym opakowaniu.


Parametry.
  • Gęstość - ok. 0.89 g/cm3
  • Konsystencja - płynna, dająca się rozsmarować.
  • Zawartość ciał stałych - ok. 30 %
  • Temperatura pracy - od -30°C do +90°C (krótkotrwale - 1h do 100°C)
  • Zużycie - przy obustronnym nałożeniu około 250 - 300 g/m2
  • Kolor - jasno beżowy.

Pełna informacja techniczna znajduje się w Karcie Technicznej Produktu.

Asortyment

Rok zał. 1992

PREMIUM PARTNER

Premium partner

dotpay
Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem są wykonywane za pośrednictwem Dotpay.pl.