Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji OK

english     tel.: +48 607 404 319

[zamknij]     
Teroson VR 190 -500 ml (zmywacz hamulców) / BREMSEN (IDH.232315)

Teroson VR 190 -500 ml (zmywacz hamulców) / BREMSEN

Cena

23,72 PLN netto

Nr kat.

IDH.232315

kupuję
przykład użycia
Opis produktu:
Zmywacz do hamulców i sprzęgieł jest uniwersalnym produktem na bazie organicznego rozpuszczalnika, służącym do łatwego usuwania tłuszczu, oleju oraz innych tłustych zabrudzeń. Zmywacz ten nie zawiera węglowodorów chlorowanych. Zmywacz do hamulców i sprzęgieł jest dostępny w sprzedaży również w pojemnikach aerozolowych, przy czym dwutlenek węgla służy tutaj jako gaz napędowy.

Zastosowanie
Zmywacz do hamulców i sprzęgieł usuwa tłuszcze i oleje z elementów hamulców, sprzęgieł i części przekładni oraz po zabrudzeniach montażowych. Tak samo można nim usunąć resztki materiałów klejących i uszczelniających z silnika, gaźnika i kołnierzy obudów przekładni przed nowym uszczelnieniem. Zmywacz ten jest stosowany do odtłuszczenia zawiasów i przegubów ze spieczonych środków smarujących przed ponownym ich nasmarowaniem. Dalsze informacje na temat produktu można uzyskać w lokalnym dziale technicznym: biuro@woronko-loctite.pl

Wskazówki dotyczące stosowania:
Przed rozpoczęciem czyszczenia zapoznać się ze środkami ostrożności i radami dotyczącymi bezpieczeństwa zawartymi w karcie bezpieczeństwa. Również w przypadku produktów nie objętych obowiązkiem znakowania ze względu na bezpieczeństwo pracy należy zachować ogólne środki ostrożności związane ze stosowaniem środków chemicznych.

Czyszczenie:
Dla sporadycznego użycia można zmywacz do hamulców stosować z poręcznego pojemnika w aerozolu. Dla dużego zużycia zaleca się stosowanie zmywacza z opakowań w postaci 10l baniek lub też 50 l beczek, przez rozpylanie z praktycznego pojemnika o kształcie butelki z rozpylaczem i pompką. Główkę pojemnika wraz z pompką odkręca się, następnie pojemnik napełnia się zmywaczem z beczki lub kanistra do znaku. Po nakręceniu główki pompujemy pompką, około 30 razy, aż do momentu otworzenia się zaworu nadciśnieniowego. Wielkość strumienia natryskowego można ustawić przez pokręcanie dyszy. Pojemnik nie powinien pozostawać zbyt długo pod ciśnieniem; w przypadku dłuższego nie używania pojemnik należy opróżnić. Części przeznaczone do oczyszczania należy dobrze spłukać zmywaczem do hamulców i sprzęgieł i pozostawić do obcieknięcia. Szybko parujące rozpuszczalniki i silny strumień zmywacza działają jednocześnie chemicznie i mechanicznie. Nadmierne natryśnięcie na powierzchnie polakierowane, tworzywa sztuczne i gumę powinno zostać usunięte wcześniej należy sprawdzić ich odporność na działanie zmywacza. Nie natryskiwać na giętkie przewody hamulcowe! Ponieważ jest to produkt łatwopalny nie należy natryskiwać na złącza elektryczne.
Ważna wskazówka:
Pojemnik rozpylający może być stosowany wyłącznie do zmywacza do hamulców i sprzęgieł z firmy Teroson. Inne materiały niż zmywacz do hamulców i sprzęgieł, zagrażają właściwemu funkcjonowaniu spryskiwacza.

Magazynowanie:
-Zagrożenie przemarznięciem: nie
-Zalecana temperatura składowania: 10°C do 20°C (nigdy powyżej +50°C)
-Czas składowania: 12 miesięcy w oryginalnym

Parametry:

-Kolor: bezbarwny, przezroczysty
-Zapach: rozpuszczalnika
-Gęstość: około 0,8 g/cm3
-Temperatura stosowania: 5 °C do 30 °C

Pełna informacja techniczna znajduje się w karcie technicznej produktu.

Asortyment

Rok zał. 1992

PREMIUM PARTNER

Premium partner

dotpay
Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem są wykonywane za pośrednictwem Dotpay.pl.