Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji
OK
Utwórz konto
Jesteś tutaj: Uszczelnianie połączeń gwintowych / Instalacje wysokociśnieniowe

Instalacje wysokociśnieniowe

Uszczelniacze anaerobowe są produktami płynnymi, których utwardzenie następuje po odcięciu dopływu powietrza i kontakcie z metalem. Do tego momentu preparat pozostaje płynny.
Służą do uszczelniania tylko metalowych połączeń gwintowych. Zapewniają natychmiastową szczelność przy niskich ciśnieniach. Po całkowitym utwardzeniu wytrzymują ciśnienia równe ciśnieniu rozrywającemu rurę.
Uszczelniacze anaerobowe, używane przy większości cieczy i gazów, zabezpieczają przed występowaniem korozji na złączach. Zapobiegają one również rozszczelnieniu złączy spowodowanego przez wstrząsy lub wibrację.
Dzięki swoim własnościom anaerobowym, produkt znajdujący się poza złączem pozostanie płynny i dlatego może zostać wymyty nie powodując zanieczyszczenia lub zatkania instalacji.

Dalsze informacje na temat produktów można uzyskać w lokalnym dziale technicznym: biuro@woronko-loctite.pl
Tryb wyświetlania: lista miniaturki

Asortyment