Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji
OK
Utwórz konto
Jesteś tutaj: Uszczelnianie powierzchni / Profilowane sznury i taśmy na bazie butylowej

Taśmy i sznury butylowe do uszczelniania powierzchni

Taśma butylowa, sznury uszczelniające

Taśma butylowa Teroson to jeden z produktów przeznaczonych do uszczelniania różnych powierzchni, spawów i złączy. Wykonana na bazie kauczuku butylowego, ma właściwości samoprzylepne. Dzięki temu jest jej aplikacja jest bardzo prosta i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi. Elastyczna powłoka pozwala też na precyzyjne dopasowanie uszczelnienia do naprawianego miejsca. W efekcie powstaje ściśle przylegająca i estetyczna powłoka.

Taśma butylowa Teroson charakteryzuje się bardzo wysoką paroszczelnością i wodoszczelnością. Te cechy sprawiają, że znajduje zastosowanie w pomieszczeniach o wysokiej dyfuzji pary wodnej. Taśma uszczelniająca i sznury profilowane mogą być stosowane do:
  • klejenia folii PE i innych tworzyw sztucznych,
  • ochrony metali przed korozją kontaktową,
  • tłumienia wibracji przy produkcji części elektrotechnicznych,
  • uszczelniania elementów drewnianych, stalowych, aluminiowych, szklanych i z tworzyw sztucznych.
Taśma butylowa Teroson, podobnie jak masa klejąco-uszczelniającana bazie kauczuku butylowego, wykazują znakomitą wzajemną tolerancję z różnymi materiałami oraz dobrą przyczepność do wszystkich suchych powierzchni. Taśmy i sznury dostępne są w kilku szerokościach.
Tryb wyświetlania: lista miniaturki

Asortyment