Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji OK

english     tel.: +48 71 373-53-40

[zamknij]     
Variac Brake Cleaner - 500 ml (zmywacz do hamulców) (IDH.2021011 )

Variac Brake Cleaner - 500 ml (zmywacz do hamulców)

Cena

20,71 PLN netto

Nr kat.

IDH.2021011

kupuję
Pliki do pobrania:
  1. Karta techniczna

Charakterystyka

Zmywacz do hamulców i sprzęgieł jest uniwersalnym produktem, służącym do łatwego usuwania tłuszczu, oleju oraz innych tłustych zabrudzeń.
Zmywacz do hamulców i sprzęgieł jest dostępny w sprzedaży w pojemnikach aerozolowych, przy czym dwutlenek węgla służy tutaj jako gaz napędowy

Zastosowanie

Zmywacz do hamulców i sprzęgieł usuwa tłuszcze i oleje z elementów hamulców, sprzęgieł i części przekładni oraz po zabrudzeniach montażowych. Tak samo można nim usunąć resztki materiałów klejących i uszczelniających z silnika, gaźnika i kołnierzy obudów przekładni przed nowym uszczelnieniem.
Zmywacz ten jest stosowany do odtłuszczenia zawiasów i przegubów ze spieczonychśrodków smarujących przed ponownym ich nasmarowaniem.

Nakładanie

Części przeznaczone do oczyszczania należy dobrze spłukać zmywaczem do hamulców i sprzęgieł i pozostawić do obcieknięcia. Szybko parujące rozpuszczalniki i silny strumień zmywacza działają jednocześnie chemicznie i mechanicznie.
Nadmierne natryśnięcie na powierzchnie polakierowane, tworzywa sztuczne i gumę powinno zostać usunięte – wcześniej należy sprawdzić ich odporność na działanie zmywacza.

Nie natryskiwać na giętkie przewody hamulcowe!
Ponieważ jest to produkt łatwopalny nie należy natryskiwać na złącza elektryczne


Pełna informacja techniczna znajduje się na karcie technicznej produktu.

Asortyment

Rok zał. 1992

PREMIUM PARTNER

Premium partner

dotpay
Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem są wykonywane za pośrednictwem Dotpay.pl.