Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji OK
english Deutsch

english Deutsch     tel.: +48 607 404319, +48 71 3735340

Spróbuj znaleźć produkt odpowiedni do Twoich potrzeb:

Jesteś tutaj: Wygłuszanie hałasu / Maty wygłuszające

Maty wygłuszające

Maty wygłuszające

Wysoki poziom hałasu jest szczególnie dokuczliwy na halach produkcyjnych, w maszynowniach i warsztatach. Pomieszczenia, w których przez wiele godzin dziennie przebywają pracownicy, wymagają zastosowania specjalnych materiałów izolacyjnych. Praktycznym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest mata wygłuszająca.

Płyty (maty) dźwiękochłonne, które oferujemy w naszym sklepie, są dostępne w wielu grubościach i ciężarach. Głównym przeznaczeniem tych produktów są zastosowania przemysłowe. Maty wygłuszające, tłumią głównie dźwięki oddrganiowe (strukturalne).

Konstrukcja płyt dźwiękochłonnych opiera się na wewnętrznej warstwie specjalnej pianki poliuretanowej. To ona odpowiada za obniżenie hałasu. Jego wytłumienie następuje poprzez absorpcję części energii padających na nie fal akustycznych.

Maty wygłuszające są stosowane przy produkcji pojazdów, maszyn i urządzeń a także na ścianach, fasadach i w kanałach wentylacyjnych. Polecamy też pianki wygłuszające, które również znajdują się w ofercie naszego sklepu.
Tryb wyświetlania: lista miniaturki

Asortyment

bez grupy K1
bez grupy H1
bez grupy H2
bez grupy P1

Rok zał. 1992

PREMIUM PARTNER

Premium partner

dotpay

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem są wykonywane za pośrednictwem Dotpay.pl.