Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć .

english     tel.: +48 71 373-53-40

Jesteś tutaj: Wygłuszanie hałasu / maty wygłuszające
Opis produktów

Maty wygłuszające

Wysoki poziom hałasu jest szczególnie dokuczliwy na halach produkcyjnych, w maszynowniach i warsztatach. Pomieszczenia, w których przez wiele godzin dziennie przebywają pracownicy, wymagają zastosowania specjalnych materiałów izolacyjnych. Praktycznym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest mata wygłuszająca.

Płyty (maty) dźwiękochłonne, które oferujemy w naszym sklepie, są dostępne w wielu grubościach i ciężarach. Głównym przeznaczeniem tych produktów są zastosowania przemysłowe. Maty wygłuszające, tłumią głównie dźwięki oddrganiowe (strukturalne).

Konstrukcja płyt dźwiękochłonnych opiera się na wewnętrznej warstwie specjalnej pianki poliuretanowej. To ona odpowiada za obniżenie hałasu. Jego wytłumienie następuje poprzez absorpcję części energii padających na nie fal akustycznych.

Maty wygłuszające są stosowane przy produkcji pojazdów, maszyn i urządzeń a także na ścianach, fasadach i w kanałach wentylacyjnych. Polecamy też pianki wygłuszające, które również znajdują się w ofercie naszego sklepu.
Tryb wyświetlania: lista miniaturki

Asortyment

Rok zał. 1992

PREMIUM PARTNER

Premium partner