Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji
OK
Utwórz konto
Jesteś tutaj: Wygłuszanie hałasu / Maty wygłuszające

Maty wygłuszające do samochodu, na podłogę i wiele innych

Wysoki poziom hałasu jest szczególnie dokuczliwy na halach produkcyjnych, w maszynowniach i warsztatach. Pomieszczenia, w których przez wiele godzin dziennie przebywają pracownicy, wymagają zastosowania specjalnych materiałów izolacyjnych. Praktycznym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest mata wygłuszająca.

Maty wygłuszające dostępne w naszym sklepie i ich przeznaczenie:

Płyty (maty) dźwiękochłonne, które oferujemy w naszym sklepie, są dostępne w wielu grubościach i ciężarach. Głównym przeznaczeniem tych produktów są zastosowania przemysłowe. Maty wygłuszające, tłumią głównie dźwięki od drganiowe (strukturalne).

Działanie konstrukcji płyt dźwiękochłonnych zawierających maty wygłuszające:

Konstrukcja płyt dźwiękochłonnych opiera się na wewnętrznej warstwie specjalnej pianki poliuretanowej. To ona odpowiada za obniżenie hałasu. Jego wytłumienie następuje poprzez absorpcję części energii padających na nie fal akustycznych.

Maty wygłuszające są stosowane przy produkcji pojazdów, maszyn i urządzeń a także na ścianach, fasadach i w kanałach wentylacyjnych. Polecamy też pianki wygłuszające, które również znajdują się w ofercie naszego sklepu.

Dalsze informacje na temat produktów można uzyskać w lokalnym dziale technicznym: biuro@woronko-loctite.pl
Tryb wyświetlania: lista miniaturki

Asortyment