Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji
OK
Utwórz konto
Jesteś tutaj: Klejenie dużych powierzchni / Kleje kontaktowe / Kleje CR (kauczuk polichloroprenowy)

Kleje CR (kauczuk polichloroprenowy)

Kleje z zawartością rozpuszczalnika bazują na różnych grupach surowców zawierających gumę naturalną i gumę syntetyczną oraz różne Kleje z zawartością rozpuszczalnika bazują na różnych grupach surowców zawierających gumę naturalną i gumę syntetyczną oraz różne kombinacje żywic. Są one rozpuszczalne w takich rozpuszczalnikach jak : benzyny, ketony, estry i aromaty. Przy odparowaniu rozpuszczalników tworzą się cienkie warstwy kleju sieciujące powierzchniowo.

Metody klejenie klejów CR - kauczuk polichloroprenowy:

Zależnie od rodzaju kleju, materiałów i wymagań klejenie może odbywać się metodą kontaktową (nanoszenie obustronne) lub metodą na mokro. Kauczuk polichloroprenowy jest podstawą większości klejów kontaktowych, które wyróżniają się dużą siłą przylegania, dobrą wytrzymałością początkową, nawet przy występującym naprężeniu i wytrzymałością na wielu podłożach.

Zastosowania kauczuku polichloroprenowego - Kleju CR:

Kleje CR stosowane są najczęściej do klejenia kontaktowego metali, drewna, betonu, płyt cementowo-pilśniowych, skóry i gumy. Nanoszenie odbywa się popularnymi metodami, np. pędzlem, szpachlą, wałkiem, przez wylewanie lub wyciskanie.

Inne kleje kontaktowe w naszej ofercie:

  • Kleje SBR (kauczuk butadienowo-styrenowy),
  • Kleje NBR (kauczuk nitrylowo-butadienowy),
  • Kleje wodnodyspersyjne


  • Dalsze informacje na temat produktu można uzyskać w lokalnym dziale technicznym: biuro@woronko-loctite.pl
    Tryb wyświetlania: lista miniaturki

    Asortyment