Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji
OK
Utwórz konto
[zamknij]     

Loctite 97009, zintegrowany system półautomatyczny 2 L (z czujnikiem niskiego poziomu produktu) / Integrated Semi-Automatic Dispensing System

Opis

LOCTITE 97009 (IDH 215845) to zintegrowany półautomatyczny system dozowania, który umożliwia dozowanie kleju bezpośrednio z większych butelek. Sterownik zapewnia cyfrową regulację czasu dla dowolnego automatu dozującego LOCTITE lub automatycznego ręcznego aplikatora. Dostępny jest czas dozowania w zakresie 0,1-99,9 s. Jest również w stanie pracować w trybie ciągłym dla aplikacji dozowania kropli. Zalecany do stosowania z ręcznym aplikatorem LOCTITE 97130 LV lub LOCTITE 97121 Pinch Valve. Dozowanie rozpoczyna się przełącznikiem nożnym LOCTITE 97201.

Korzyści

Zintegrowany projekt dla prostej konfiguracji i oszczędności miejsca.
Wyposażony w precyzyjny regulator ciśnienia, o zakresie 0,1 - 4 bar (2 - 60 psi) dla niezawodnego dozowania, eliminując wahania ciśnienia powietrza.
Dopasowany manometr: 97009: 0,1 - 4 bar (2 - 60 psi)
Sterowany zegarem zawór elektromagnetyczny do aplikatora uruchamianego pneumatycznie.
Czujnik poziomu daje sygnał pustego zbiornika.
Łączy w sobie kontroler i zbiornik w pojedynczą jednostkę.
Sterownik może być uruchamiany za pomocą przełącznika nożnego, przełącznika na palec lub przełącznika zbliżeniowego.

Właściwości

Zintegrowany półautomatyczny system dozowania, który umożliwia dozowanie kleju bezpośrednio z większych butelek za pomocą zaworu dozującego o regulowanym czasie działania.

Asortyment