Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji
OK
Utwórz konto
Jesteś tutaj: Naprawa instalacji rurowych

Profesjonalne produkty do naprawy rur

Taśmy uszczelniające, żywice – naprawa rur

Uszkodzenie rury to jedna z najbardziej problematycznych awarii, jakie zdarzają się w zakładach przemysłowych. Zależnie od przesyłanego medium oraz przeznaczenia rurociągu wymiana pojedynczego odcinka może wpłynąć na cały cykl produkcyjny. Rurociągi przeznaczone do ochrony okablowania tracą swoje funkcje, co w konsekwencji prowadzi do poważniejszych awarii. Nawet przerwa w dostawie wody pitnej może sparaliżować zakłócić funkcjonowanie firmy lub osiedla. Uszkodzenia rur można naprawiać znacznie mniejszym kosztem, bowiem z pomocą przychodzi chemia techniczna.

Do wypełniania ubytków doskonale nadaje się żywica epoksydowa, którą oferujemy w naszym sklepie. Żywica z wkładem ceramicznym zapewnia również skuteczną ochronę powierzchni rur przed korodowaniem i ścieraniem pod wpływem czynników mechanicznych.
W ofercie znalazła się również zbrojona taśma uszczelniająca do rur, wykonana z włókien węglowych i szklanych o dużej wytrzymałości. Taśma nie tylko likwiduje nieszczelności, ale też tworzy specjalną warstwę ochronną. Szczególnie polecamy specjalistyczne odtłuszczacze w aerozolu. Te dedykowane środki chemiczne są przeznaczone do oczyszczania powierzchni zanim zostanie na nie nałożony klej Loctite, taśma uszczelniająca do rur czy żywica epoksydowa.
Zastosowanie takich preparatów znacznie zwiększa przyczepność materiałów i poprawia jakość spojeń/uszczelnień.

Dalsze informacje na temat produktów można uzyskać w lokalnym dziale technicznym: biuro@woronko-loctite.pl
Tryb wyświetlania: lista miniaturki

Loctite SF 7063-400 ml (środek odtłuszczający do tworzyw i metali / degreasing agent for plastics and metals) spray (IDH.2385316)

1-4 szt.
48,22 PLN netto
5-24 szt.
45,81 PLN netto
25-48 szt.
43,40 PLN netto
≥ 49 szt.
40,99 PLN netto

Asortyment