Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji
OK
Utwórz konto
Jesteś tutaj: Zalewanie

Produkty do zalewania żywicą i silikonem

Chemia techniczna Loctite, jaką oferujemy, to przede wszystkim różnego typu kleje do aluminium, plastiku, szkła, stali i innych materiałów. To również uszczelniacze chemiczne i preparaty do wykonywania napraw. Większość z nich jednak wyróżnia się konsystencją, która nie sprzyja wygładzaniu całych powierzchni i wypełnianiu szczelin. Do takich celów przeznaczone są produkty z tej kategorii asortymentu.

Silikon i żywica epoksydowa – zalewanie uszkodzeń:

Zalewanie to proces, który polega na pokryciu całej płaszczyzny, włącznie ze znajdującymi się na niej wgłębieniami, rysami i szczelinami. Preparaty, które mają zastosowanie w takich pracach, to przede wszystkim silikon oraz żywica epoksydowa.

Zastosowanie silikonu a żywicy epoksydowej:

Pierwszy z nich jest dedykowany małym obiektom oraz takim materiałom jak: szkło, tworzywo sztuczne czy metale. Oferowane produkty to kleje UV, które wymagają utrwalania światłem. Ponieważ czas ich wysychania jest uzależniony od użycia lampy mogą być stosowane do zalewania powierzchni.

Z kolei żywica epoksydowa ma zastosowanie przy zalewaniu dużych powierzchni. Masa może przyjmować półpłynną postać, dzięki której łatwo rozlewa się i wypełnia wszystkie szczeliny. Oferujemy również żywice na bazie poliuretanów.

Dalsze informacje na temat produktów można uzyskać w lokalnym dziale technicznym: biuro@woronko-loctite.pl
Tryb wyświetlania: lista miniaturki

LOCTITE EA 9483 - 400ml (klej epoksydowy, przezroczysty, do 150 °C) (IDH.2056389)

363,57 PLN netto / szt.

Asortyment