Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć .

english     tel.: +48 71 373-53-40

Jesteś tutaj: Zalewanie
Opis produktów

Silikon, żywica epoksydowa – zalewanie uszkodzeń

Chemia techniczna Loctite, jaką oferujemy, to przede wszystkim różnego typu kleje do aluminium, plastiku, szkła, stali i innych materiałów. To również uszczelniacze chemiczne i preparaty do wykonywania napraw. Większość z nich jednak wyróżnia się konsystencją, która nie sprzyja wygładzaniu całych powierzchni i wypełnianiu szczelin. Do takich celów przeznaczone są produkty z tej kategorii asortymentu.

Zalewanie to proces, który polega na pokryciu całej płaszczyzny, włącznie ze znajdującymi się na niej wgłębieniami, rysami i szczelinami. Preparaty, które mają zastosowanie w takich pracach, to przede wszystkim silikon oraz żywica epoksydowa.
Pierwszy z nich jest dedykowany małym obiektom oraz takim materiałom jak: szkło, tworzywo sztuczne czy metale. Oferowane produkty to kleje UV, które wymagają utrwalania światłem. Ponieważ czas ich wysychania jest uzależniony od użycia lampy mogą być stosowane do zalewania powierzchni.
Z kolei żywica epoksydowa ma zastosowanie przy zalewaniu dużych powierzchni. Masa może przyjmować półpłynną postać, dzięki której łatwo rozlewa się i wypełniała wszystkie szczeliny. Oferujemy również żywice na bazie poliuretanów.
Tryb wyświetlania: lista miniaturki

Loctite SI 5091 Nuva Sil -300 ml ( silikon utwardzany światłem UV ) (IDH.2051916)

317,83 PLN netto

kupuję

Asortyment

Rok zał. 1992

PREMIUM PARTNER

Premium partner