Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji OK

english     tel.: +48 607 404 319

Jesteś tutaj: Zalewanie

Zalewanie

Opis produktów

Silikon, żywica epoksydowa – zalewanie uszkodzeń

Chemia techniczna Loctite, jaką oferujemy, to przede wszystkim różnego typu kleje do aluminium, plastiku, szkła, stali i innych materiałów. To również uszczelniacze chemiczne i preparaty do wykonywania napraw. Większość z nich jednak wyróżnia się konsystencją, która nie sprzyja wygładzaniu całych powierzchni i wypełnianiu szczelin. Do takich celów przeznaczone są produkty z tej kategorii asortymentu.

Zalewanie to proces, który polega na pokryciu całej płaszczyzny, włącznie ze znajdującymi się na niej wgłębieniami, rysami i szczelinami. Preparaty, które mają zastosowanie w takich pracach, to przede wszystkim silikon oraz żywica epoksydowa.
Pierwszy z nich jest dedykowany małym obiektom oraz takim materiałom jak: szkło, tworzywo sztuczne czy metale. Oferowane produkty to kleje UV, które wymagają utrwalania światłem. Ponieważ czas ich wysychania jest uzależniony od użycia lampy mogą być stosowane do zalewania powierzchni.
Z kolei żywica epoksydowa ma zastosowanie przy zalewaniu dużych powierzchni. Masa może przyjmować półpłynną postać, dzięki której łatwo rozlewa się i wypełniała wszystkie szczeliny. Oferujemy również żywice na bazie poliuretanów.
Tryb wyświetlania: lista miniaturki

Asortyment

Rok zał. 1992

PREMIUM PARTNER

Premium partner

dotpay
Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem są wykonywane za pośrednictwem Dotpay.pl.