Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji
OK
Utwórz konto
Jesteś tutaj: Klejenie dużych powierzchni / Kleje kontaktowe

Kleje kontaktowe do dużych powierzchni

Kleje kontaktowe to preparaty, które tworzą trwałe połączenia po dociśnięciu do siebie pokrytych nimi powierzchni.

Zalety zastosowania klejów kontaktowych w praktyce:

Atutem takich produktów jest możliwość ich wysuszenia, po którym nie tracą właściwości klejących. Nawet z pozoru sucha i pozbawiona lepkości warstwa po złączeniu z drugą aktywuje się i łączy w zwartą, mocną spoinę. Taka cecha sprawia, że klej kontaktowy doskonale nadaje się do łączenia dużych powierzchni. Można bowiem poświęcić więcej czasu na dokładne pokrycie materiału bez ryzyka utraty jego właściwości. Oferujemy kleje kontaktowe TEROSON, które różnią się podstawowym składem chemicznym.

Kleje kontaktowe możemy podzielić na:

Produkty z tej kategorii doskonale sprawdzają się jako klej do gumy różnego typu, a także jako klej guma-metal. Preparaty do klejenia dużych powierzchni mają zastosowanie przede wszystkim w przemyśle samochodowym. Można nimi przyklejać np. maty wygłuszające, uszczelki drzwiowe, profile gumowe i wykładziny.

Dalsze informacje na temat produktów można uzyskać w lokalnym dziale technicznym: biuro@woronko-loctite.pl
Tryb wyświetlania: lista miniaturki

Asortyment