Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji
OK
Utwórz konto
Jesteś tutaj: Klejenie dużych powierzchni / Kleje poliuretanowe

Kleje poliuretanowe

Kleje poliuretanowe to grupa jedno i dwuskładnikowych preparatów, które znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Ze względu na stosunkowo prosty proces aplikacji nadają się do łączenia dużych powierzchni. Zależnie od konsystencji, która może być płynna lub mieć postać masy, nakłada się je za pomocą pędzla lub szpachli. W razie potrzeby produkty można aplikować za pomocą systemów dozujących. Dwuskładnikowe kleje poliuretanowe dedykowane do klejenia dużych powierzchni utwardzają się po wymieszaniu składnika A i B.

Kleje poliuretanowe firmy Loctite i ich przeznaczenie:

Produkty Loctite nadają się do sklejania wielu różnych materiałów. Dlatego wykorzystuje się je w przemyśle motoryzacyjnym, w budownictwie, przemyśle lotniczym, morskim, w pracach warsztatowych i montażowych, w produkcji laminatów i wielu innych branżach.

Do zalet, jakimi wyróżniają się kleje poliuretanowe, można zaliczyć:

 • znaczną wytrzymałość spojenia,
 • elastyczność i tendencję do znacznego wydłużania,
 • doskonałe wypełnienie szczelin,
 • podatność na malowanie,
 • odporność na środki chemiczne.
Preparat na bazie poliuretanu to doskonały klej do tworzyw sztucznych, metali i drewna, a także do łączenia tych materiałów w różnych kombinacjach.

Kleje poliuretanowe dzielimy również na:

 • Kleje poliuretanowe dwuskładnikowe (2K PUR)

  Dalsze informacje na temat produktów można uzyskać w lokalnym dziale technicznym: biuro@woronko-loctite.pl
 • Tryb wyświetlania: lista miniaturki

  LOCTITE UK 5400 - 6kg (utwardzacz) / Macroplast UK 5400 (IDH.73657)

  86,84 PLN netto / kg

  Asortyment