Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji
OK
Utwórz konto
Jesteś tutaj: Systemy dozujące i wyposażenie

Dozowniki, aplikatory i wyposażenie do klejenia

Preparaty chemiczne, takie jak: kleje do plastiku, szkła, metalu lub silikon czy masa uszczelniająca, wymagają precyzyjnego dozowania na powierzchnie materiałów. Nie wszystkie produkty z naszej oferty wyposażone są w samodzielne aplikatory. Klej błyskawiczny w niewielkim opakowaniu jest wyposażony w końcówkę z dozownikiem, dzięki której można umieścić na powierzchni kroplę lub strużkę. Jednak silikon w większym opakowaniu wymaga specjalnego urządzenia, dzięki któremu możliwe będzie nie tylko wyciśnięcie preparatu, ale też jego równe nałożenie.

Systemy dozujące w naszej ofercie:

Systemy dozujące, które oferujemy w tej kategorii to niewielkie, ale bardzo praktyczne rozwiązania techniczne. Dzięki nim klejenie i uszczelnianie jest proste, szybkie i precyzyjne. Oferujemy praktyczne igły oraz dysze do mieszania, za pomocą których można aplikować np. klej epoksydowy dwuskładnikowy.

Systemy dozujące do zastosowań przemysłowych:

Do zastosowań przemysłowych polecamy bardziej zaawansowane konstrukcyjnie pistolety, przystosowane do pojedynczych i podwójnych kartuszy. Pistolety są wyposażone zarówno w ręczny mechanizm aplikacji, jak i w system pneumatyczny.

W asortymencie znalazły się też urządzenia półautomatyczne takie jak sterowniki oraz zbiorniki wyposażone w czujnik niskiego poziomu produktu, zawory membranowe, zaciskowe i dozujące oraz wiele innych produktów. Nasze systemy dozujące z pewnością znacznie usprawnią prace podczas klejenia elementów, naprawiania maszyn i konstrukcji, a także uszczelniania połączeń.

Dalsze informacje na temat produktów można uzyskać w lokalnym dziale technicznym: biuro@woronko-loctite.pl
Tryb wyświetlania: lista miniaturki

Asortyment