Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji
OK
Utwórz konto
Jesteś tutaj: Klejenie małych i średnich powierzchni / Kleje termoprzewodzące

Kleje termoprzewodzące

Mocowanie elementów urządzeń lub podzespołów, które pracują w wysokiej temperaturze, wymaga zastosowania kleju odpornego na takie środowisko. W tych warunkach sprawdzają się kleje termoprzewodzące. Takie preparaty nie tylko tolerują szeroki zakres temperatur, ale też mają dobrą zdolność do przenoszenia ciepła. Sprawdzają się w klejeniu elementów układów, których zadaniem jest odprowadzanie nadmiaru energii termicznej.

Kleje termoprzewodzące firmy Loctite i ich główne zalety:

Loctite wytwarza rozmaite kleje termoprzewodzące do szybkiego odprowadzania ciepła z elementów elektronicznych. Produkty te mogą zastąpić mechaniczne uchwyty, oleje i radiatory. Są alternatywną metodą dla listew, które odprowadzają ciepło z elementów na PCB. Kleje termicznie przewodzące przezwyciężają ograniczenia poprzednich metod poprzez:

  • umożliwienie dokładnego kontaktu pomiędzy częścią a płytą,
  • zapewnienie dobrej izolacyjności elektrycznej,
  • ochronę przed migracją (np. smaru),
  • eliminację utraty części, która może mieć miejsce przy wykorzystaniu uchwytów,
  • umożliwienie zautomatyzowanego dozowania,
  • ograniczenie zapasów uchwytów, oleju itp.

Systemy dozujące do klejów termoprzewodzących:

W naszej ofercie polecamy również nasze profesjonalne systemy dozujące, dzięki którym możliwa jest wygodna i precyzyjna aplikacja preparatu.

Dalsze informacje na temat produktów można uzyskać w lokalnym dziale technicznym: biuro@woronko-loctite.pl
Tryb wyświetlania: lista miniaturki

Asortyment