Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji
OK
Utwórz konto
Jesteś tutaj: Spawanie - produkty pomocnicze

Chemia spawalnicza

Spawalnictwo jest specyficzną dziedziną, która wymaga zarówno odpowiedniego wyposażenia, jak i dobrego opanowania umiejętności praktycznych. Obowiązkowym wyposażeniem każdego specjalisty z tej branży jest chemia techniczna.

Chemia techniczna dla spawaczy:

Preparaty z tej grupy można podzielić na dwie kategorie. Pierwsza z nich to środki do opracowywania i wykańczania powierzchni materiałów. W drugiej znajdują się produkty przeznaczone do pielęgnacji sprzętu spawalniczego.

Produkty pomocnicze przy spawaniu w naszym asortymencie:

W asortymencie mamy przede wszystkim wyspecjalizowane preparaty, które chronią aparaty spawalnicze przed odpryskami metalu. Dzięki temu materiał nie przywiera do nich, a wymienne narzędzia dłużej zachowują wysoką sprawność.

Jednym z polecanych produktów jest powłoka ceramiczna w aerozolu. Naniesiona na powierzchnię tworzy na niej warstwę ochronną, która uniemożliwia przyklejanie się płynnego metalu. Polecamy produkty marki Bonderite, wyjątkowo cenione za innowacyjność oraz nienaruszalność środowiska naturalnego. Oferowane preparaty wyróżnia wysoka wydajność kosztowa i operacyjna.

Dalsze informacje na temat produktów można uzyskać w lokalnym dziale technicznym: biuro@woronko-loctite.pl
Tryb wyświetlania: lista miniaturki

Asortyment