Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji OK

english     tel.: +48 71 373-53-40

Chemia techniczna – o firmie 

Firma "WOROŃKO" została założona w 1992r. Od początku działalności naszą specjalnością i głównym asortymentem sprzedażowym jest chemia techniczna, a w szczególności kleje przemysłowe.
W roku 1995 zostaliśmy Autoryzowanym Dystrybutorem produktów Loctite.
Jesteśmy firmą typowo inżynierską – preferującą techniczne, a nie tylko handlowe aspekty procesu dystrybucji wyrobów Loctite. Nasza filozofia pracy opiera się na założeniu, że istotą współczesnej sprzedaży jest rozwiązywanie problemów potencjalnego klienta. Staramy się być przyjacielskim doradcą kupującego i sprzedawać nie produkt, lecz aplikację, gotowe rozwiązanie....

Firma Loctite to jeden z najważniejszych i bardzo aktywnych w skali globalnej producentów klejów specjalnych. Mają one zastosowanie na całym świecie w wielu zakładach we wszystkich gałęziach przemysłu.
Kleje akrylowe, silikonowe, epoksydowe i inne są chętnie stosowane w przemyśle. Dzięki nim wstępne procesy technologiczne, narzędziowe lub obróbcze są często redukowane do niezbędnego minimum. Koszty montażu, magazynowania i robocizny zostają znacznie zmniejszone, czas produkcji ulega skróceniu, a trwałość wyrobu wzrasta.
Od roku 1999 jesteśmy także Autoryzowanym Dystrybutorem produktów Teroson. Dzięki temu nasza oferta poszerzyła się o nowe produkty do klejenia, uszczelniacze anaerobowe i maty wygłuszające.

Jeśli występują u Państwa potrzeby klejenia, tłumienia hałasu lub szybkich, tanich i skutecznych metod usuwania awarii, to proszę się zwrócić do nas. My – z naszym wieloletnim doświadczeniem – zaproponujemy Wam właściwe i pewne rozwiązania – przede wszystkim z palety produktów Loctite.

"Gdy LOCTITE obieca to (do) trzyma"Asortyment

Rok zał. 1992

PREMIUM PARTNER

Premium partner

dotpay
Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem są wykonywane za pośrednictwem Dotpay.pl.