Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji
OK
Utwórz konto
[zamknij]     

LOCTITE LB 8156 - 500g (smar anti-seize bezmetaliczny, do 900 °C)

LOCTITE LB 8156 - 500g (smar anti-seize bezmetaliczny, do 900 °C) (IDH.1118299)

Opis produktu:
LOCTITE 8156 jest przeciwzapieczeniowym smarem, służącym do zabezpieczania powierzchni poddawanych wysokim temperaturom, do 900°C. Może być stosowany na wolno poruszających się częściach pod dużym obciążeniem i przy wysokich temperaturach.

Typowe zastosowania:
Produkt zapobiega zapieczeniom i zakleszczaniu się w układach wydechowych silników spalinowych i złączkach lub elementach palników gazowych i olejowych. Może być także używany jako smar do elementów wahliwych. Można go używać na stopach miedzi. Dalsze informacje na temat produktu można uzyskać w lokalnym dziale technicznym: biuro@woronko-kleje.pl

Wskazówki dotyczące stosowania:
1. Powierzchnie należy oczyścić, usunąć zgorzeliny, tlenki i resztki smaru.
2. Można posłużyć się zmywaczem LOCTITE SF 7063.
3. Nanosić pędzlem cienką warstwą równo na całą powierzchnię.

Magazynowanie:
O ile na etykiecie produktu nie ma innych wskazań, idealnym sposobem jego przechowywania będzie pozostawienie go w zamkniętych pojemnikach w chłodnym i suchym pomieszczeniu w temperaturze pomiędzy 8 °C a 21 °C. Optymalna temperatura magazynowania to dolna połowa tego zakresu. Resztek materiału nie należy umieszczać z powrotem w jego oryginalnym pojemniku, gdyż mogłoby dojść do zanieczyszczenia produktu.

Parametry:
  • Skład chemiczny : oleje mineralne i syntetyczne, nieorganiczny żel i mydło litowe
  • Barwa : biała
  • Zapach : słaby
  • Gęstość w 20°C, g/ml : 1,3
  • Temperatura kroplenia, °C : żadna
Pełna informacja techniczna znajduje się w karcie technicznej produktu.
Na życzenie naszych klientów dostarczamy m. in. atesty/certyfikaty: COA (Certyfikat Jakości), COC (Certyfikat Zgodności), COO (Certyfikat Pochodzenia Produktu).
Zapraszamy Państwa do zapoznana się z naszym Blogiem, znajdziecie tam Państwo wiele ciekawych oraz użytecznych artykułów wyjaśniających zasady prawidłowego działania oraz stosowania produktów z naszej oferty.

Asortyment