Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji
OK
Utwórz konto
[zamknij]     

LOCTITE SF 7850 - 400ml (pasta do mycia rąk)

LOCTITE SF 7850 - 400ml (pasta do mycia rąk) (IDH.2098250)

przykład użycia
Opis produktu:
LOCTITE® SF 7850 to naturalny środek czyszczący do rąk, który nie zawiera rozpuszczalników ropopochodnych. Czyściręce d-Limonenem, rozpuszczalnikiem ekstrahowanym z pomarańczy. Produkt ma świeży cytrusowy zapach i niezawiera sztucznych dodatków zapachowych. Jest przyjaznym dla skóry balsamem ściernym i zawiera aloe vera, lanolinę iolej jojoba do pielęgnacji skóry. LOCTITE® SF 7850 czyści bez wody i może usuwać tłuszcze, zabrudzenia, atramenty, farby, środki uszczelniające, żywice epoksydowe i kleje. Zawiera wyjątkowo drobne cząstki ścierne, które głęboko oczyszczają pory.
Dalsze informacje na temat produktu można uzyskać w lokalnym dziale technicznym: biuro@woronko-loctite.pl

Wskazówki dotyczące stosowania:
1. Czyść ręce pastą (nie używaj wody), aż do rozpuszczenia brudu lub smaru.
2. Wytrzyj do sucha lub spłucz wodą

Magazynowanie:
O ile na etykiecie produktu nie ma innych wskazań, idealnym sposobem jego przechowywania będzie pozostawienie gow zamkniętych pojemnikach w chłodnym i suchym pomieszczeniu. Optymalna temperatura magazynowania: +8°C do +21°C.Przechowywanie w temperaturze poniżej +8°C lub powyżej +28°C może nieodwracalnie zmienić własności produktu. Resztek materiału nie należy umieszczać z powrotem w jego oryginalnym pojemniku, bo mogłoby dojść do zanieczyszczenia produktu. Korporacja Henkel nie bierze odpowiedzialności za produkt, który został zanieczyszczony lub przechowywany niezgodnie ze wskazaniami.

Parametry:
  • Masa właściwa w 25 °C : 0,97 do 1,03
  • Technologia : produkt na bazie wody
  • Związek chemiczny : d-Limonen, woda
  • Wygląd : białawy, lepki płyn do mycia rąk

    Pełna informacja techniczna znajduje się w karcie technicznej produktu.
  • Asortyment