Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji
OK
Utwórz konto
[zamknij]     

LOCTITE SI 5130 WH - 310ml (silikon ogólnego zastosowania, biały / silicone for general applications, white)

Nr

IDH.2064231

Cena

79,21 PLN netto

LOCTITE SI 5130 WH - 310ml (silikon ogólnego zastosowania, biały / silicone for general applications, white)

LOCTITE SI 5130 WH - 310ml (silikon ogólnego zastosowania, biały / silicone for general applications, white) (IDH.2064231)

przykład użycia
Opis produktu:
LOCTITE SI 5130 jest zaprojektowany, aby zapewnić niezawodne klejenie i uszczelnianie do większości powierzchni (nie zalecany do betonu). Produkt jest odporny na cykliczne starzenie atmosferyczne i cieplne, bez tendencji do twardnienia, kurczenia się i pękania. Jest opracowany by wytrzymywać ekstremalne cykle temperaturowe, światło UV i ozon. Tiksotropowe właściwości produktu LOCTITE SI 5130 ograniczają spływanie płynnego produktu. Dalsze informacje na temat produktu można uzyskać w lokalnym dziale technicznym: biuro@woronko-loctite.pl

Wskazówki dotyczące stosowania:
1. Aby uzyskać jak najlepsze wyniki, przed aplikacją należy powierzchnie przeznaczone do klejenia oczyścić i odtłuścić. W tym celu można zastosować LOCTITE SF 7063.
2. Pełne właściwości wytrzymałościowe rozwijają się w okresie 72 godzin.
3. Utwardzanie pod wpływem wilgoci rozpoczyna się w momencie, kiedy produkt ma kontakt z powietrzem, dlatego też części należy połączyć w ciągu kilku minut po nałożeniu produktu.
4. Nadmiar produktu można łatwo wytrzeć przy pomocy rozpuszczalników niepolarnych.

Magazynowanie:
O ile na etykiecie produktu nie ma innych wskazań, idealnym sposobem jego przechowywania będzie pozostawienie go w zamkniętych pojemnikach w chłodnym i suchym pomieszczeniu. Optymalna temperatura magazynowania: +8°C do +21°C.
Przechowywanie w temperaturze poniżej +8°C lub powyżej +28°C może nieodwracalnie zmienić własności produktu.
Resztek materiału nie należy umieszczać z powrotem w jego oryginalnym pojemniku, bo mogłoby dojść do zanieczyszczenia produktu.
Korporacja Henkel nie bierze odpowiedzialności za produkt, który został zanieczyszczony lub przechowywany niezgodnie ze wskazaniami.

Parametry:
  • Masa właściwa 25 °C : 1,01

    Utwardzany przez 1 tygodnie w temp. 22 °C
  • Twardość, ISO 868, skala Shore A : ≥14
  • Wydłużenie, ISO 37, % : ≥275
  • Wytrzymałość na rozciąganie, ISO 37 : ≥0,8
  • Postać nieutwardzonego : biała jednorodna pasta

    Pełna informacja znajduje się na karcie technicznej produktu.
  • Asortyment