Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji
OK
Utwórz konto
[zamknij]     

LOCTITE SI 5366 CL - 310ml (silikon bezbarwny, do 250 °C)

LOCTITE SI 5366 CL - 310ml (silikon bezbarwny, do 250 °C) (IDH.2063268)

przykład użycia
Opis produktu:
LOCTITE SI 5366 jest szczególnie przeznaczony do zastosowań jako materiał klejący w celu zapewnienia niezawodnego uszczelnienia, klejenia i zabezpieczenia. Typowe zastosowania obejmują uszczelnianie okien w pociągach, uszczelnianie źródeł ciepła (piece, wymienniki ciepła, instalacje parowe i podgrzewacze wody); ochrona/izolacja skrzynek elektrycznych, klejenia silikonów HCR i do ogólnych zastosowań konserwacyjnych w różnych dziedzinach. Maksymalna temperatura pracy złączy to 250 °C. Dalsze informacje na temat produktu można uzyskać w lokalnym dziale technicznym: biuro@woronko-loctite.pl

Wskazówki dotyczące stosowania:
1. Aby uzyskać jak najlepsze wyniki, przed aplikacją należy powierzchnie przeznaczone do klejenia oczyścić i odtłuścić. W tym celu zastosuj LOCTITE SF 7063.
2. Utwardzanie pod wpływem wilgoci rozpoczyna się w momencie, kiedy produkt ma kontakt z powietrzem, dlatego też części należy połączyć w ciągu kilku minut po nałożeniu produktu.
3. Po montażu należy docisnąć złącze tak, aby klej dobrze się rozprowadził i dokładnie je wypełnił.
4. Nie należy poddawać konstrukcji wysokim obciążeniom przed pełnym utwardzeniem produktu (np. przez siedem dni).

Magazynowanie:
O ile na etykiecie produktu nie ma innych wskazań, idealnym sposobem jego przechowywania będzie pozostawienie go w zamkniętych pojemnikach w chłodnym i suchym pomieszczeniu.
Optymalna temperatura magazynowania: +8 °C do +21 °C. Przechowywanie w temperaturze poniżej +8 °C lub powyżej +28 °C może nieodwracalnie zmienić własności produktu.
Resztek materiału nie należy umieszczać z powrotem w jego oryginalnym pojemniku, bo mogłoby dojść do zanieczyszczenia produktu.
Korporacja Henkel nie bierze odpowiedzialności za produkt, który został zanieczyszczony lub przechowywany niezgodnie ze wskazaniami.

Parametry:
  • Czas uzyskania pełnego utwardzenia przy szczelinie 0,5 mm (23 °C) : 7 dni
  • Wytrzymałość na ścinanie na aluminium : 2 N/mm²
  • Temperatura pracy : od -55 °C do +250 °C
  • Twardość : 25 Shore A
  • Kolor : przezroczysty
  • Wydłużenie do zerwania : 530%
  • Wytrzymałość na rozciąganie , ISO 37 N/mm² : 2,5

Pełna informacja znajduje się w karcie technicznej produktu.

Asortyment