Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji OK
english

english     tel.: +48 607 404319, +48 71 3735340

Spróbuj znaleźć produkt odpowiedni do Twoich potrzeb:

[zamknij]     

Loctite SF 7471-500ml (aktywator do produktów anaerobowych)/aktywator T

Loctite SF 7471-500ml (aktywator do produktów anaerobowych)/aktywator T

Cena

276,41 PLN netto

Nr kat.

IDH.399521

kupuję
Opis produktu:
LOCTITE SF 7471 jest stosowany tam, gdzie wymagana jest zwiększona szybkość utwardzania produktów beztlenowych LOCTITE. Jest szczególnie zalecany do zastosowań z metalami pasywnymi lub obojętnymi i z dużymi szczelinami. LOCTITE SF 7471 jest szczególnie zalecany, gdy panująca temperatura jest niska (<15 °C). Dalsze informacje o produkcie można uzyskać w lokalnym dziale technicznym: biuro@woronko-loctite.pl

Wskazówki dotyczące stosowania:
1. Spryskaj lub nałóż aktywator na obie łączone powierzchnie. W przypadku małych szczelin wystarczająca może być obróbka tylko jednej powierzchni. Zanieczyszczone powierzchnie mogą wymagać powtórnego nałożenia aktywatora lub specjalnego odtłuszczania przed aktywacją, aby usunąć wszelkie rozpuszczalne zanieczyszczenia.
2. Poczekaj, aż rozpuszczalnik odparuje. Powierzchnie powinny być całkowicie suche.
3. Po aktywacji części, należy skleić w ciągu 7 dni. Zapobiec zanieczyszczeniu powierzchni przed klejeniem.
4. Nałożyć produkt LOCTITE anaerobowy na jedną lub obie powierzchnie i natychmiast zmontować łączone części.
5. Jeśli to możliwe, przesuwaj powierzchnie względem siebie przez kilka sekund podczas montażu, aby odpowiednio rozprowadzić klej i uzyskać maksymalną aktywację.
6. Zabezpiecz zmontowane części i poczekaj na utwardzenie kleju, przed dalszą obróbką.

Magazynowanie:
Aktywator jest zaliczany do środków WYSOCE ŁATWOPALNYCH, toteż musi być przechowywany w odpowiedni sposób i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nie magazynować w pobliżu środków utleniających i materiałów zapalnych. Produkt jest wrażliwy na światło i dlatego półprzezroczyste pojemniki, powinny być przechowywane w ciemnym miejscu, gdy nie są używane. O ile na etykiecie produktu nie ma innych wskazań, idealnym sposobem jego przechowywania będzie pozostawienie go w zamkniętych pojemnikach w chłodnym i suchym pomieszczeniu w temperaturze pomiędzy 8 °C a 28 °C. Resztek materiału nie należy umieszczać z powrotem w jego oryginalnym pojemniku, gdyż mogłoby dojść do zanieczyszczenia produktu. Korporacja Henkel nie bierze odpowiedzialności za produkt, który został zanieczyszczony lub przechowywany niezgodnie ze wskazaniami.

Parametry:
  • Ciężar właściwy przy 25 °C: 0,79
  • Lepkość przy 20 °C: 2 [cP]
  • Czas suszenia przy 20 °C: 30 - 70 [s]
  • Rozpuszczalnik: aceton
  • Typ chemiczny: amina i tiazol
Pełna informacja techniczna znajduje się w karcie technicznej produktu.

Asortyment

Rok zał. 1992

PREMIUM PARTNER

Premium partner

dotpay
Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem są wykonywane za pośrednictwem Dotpay.pl.