Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji
OK
Utwórz konto
[zamknij]     

TEROSON VR 200 - 5l (środek do czyszczenia klimatyzacji)

TEROSON VR 200 - 5l (środek do czyszczenia klimatyzacji) (IDH.1896968)

Opis produktu:
Terosept jest wodnym preparatem z substancjami czynnymi do niszczenia bakterii i pleśni w samochodowych systemach klimatyzacji. Terosept posiada wspaniałe długotrwałe działanie, tzn. substancje czynne, skutecznie niszczą bakterie i pleśń oraz zapobiegają w długim okresie czasu ich ponownemu powstawaniu. Terosept dostarczany jest w formie płynnej w kanistrach do zestawu z pistoletem do natrysku AC 650 względnie w aerozolu. Dalsze informacje na temat produktu można uzyskać w lokalnym dziale technicznym: biuro@woronko-kleje.pl

Zastosowanie:
Terosept jest używany jako środek dezynfekujący do zwalczania bakterii i pleśni w systemach klimatyzacji. Terosept usuwa spowodowane przez pleśń, nieprzyjemne i stęchłe zapachy w kabinie pasażerskiej. Przy tym nie może być stosowany jako normalny spray do odświeżania powietrza. Terosept wprowadza obok natychmiastowego czyszczenia także długotrwałą dezynfekcję. Obok zastosowania do dezynfekcji urządzeń klimatyzacji może być także używany do niszczenia innych bakterii, jak np. w umywalkach, wannach albo na ściankach kafelkowych i armaturze. Także do dezynfekowania powierzchni siedzeń, telefonów i ceramiki, jak również przedmiotów z drewna, po przeprowadzeniu prób zgodności.

Magazynowanie:
Zagrożenie przemarznięciem: tak
Zalecana temperatura składowania: 10 do 25 °C (pojemniki spray nigdy ponad 50 °C)
Czas składowania: 12 miesięcy

Parametry:
Kolor: bezbarwny, przezroczysty
Zapach: bez zapachu
Konsystencja: płynny
Gęstość: ok. 1,00 g/cm3
Wartość pH: ok. 7,0
Lepkość: < 10 mPa.s

Pełna informacja techniczna znajduje się w karcie technicznej produktu.
Na życzenie naszych klientów dostarczamy m. in. atesty/certyfikaty: COA (Certyfikat Jakości), COC (Certyfikat Zgodności), COO (Certyfikat Pochodzenia Produktu).
Zapraszamy Państwa do zapoznana się z naszym Blogiem, znajdziecie tam Państwo wiele ciekawych oraz użytecznych artykułów wyjaśniających zasady prawidłowego działania oraz stosowania produktów z naszej oferty.

Asortyment