Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji OK

english     tel.: +48 71 373-53-40

[zamknij]     
Teroson MS 930 BK -570 ml (masa klejaco uszczelniajaca czarna) /  Terostat MS 930 (IDH.191044)

Teroson MS 930 BK -570 ml (masa klejaco uszczelniajaca czarna) / Terostat MS 930

Cena

46,27 PLN netto

Nr kat.

IDH.191044

kupuję
Pliki do pobrania:
  1. Karta techniczna
Opis produktu:
Terostat MS-930 jest jedno komponentowym uszczelniaczem na bazie modyfikowanego polimeru silanowego do nakładania wyciskaczem do kartuszy. Utwardza się do stanu miękko elastycznego poprzez absorbcję wilgoci z powietrza. Terostat-MS 930 nie zawiera rozpuszczalników, izocjanianów, silikonów, PCV i jest bezzapachowy. Wykazuje dobrą przyczepność do wielu rodzajów podłoży. Podatny jest na malowanie powierzchniowe przy zastosowaniu odpowiednich powłok. Terostat MS 930 wykazuje dobrą odporność na promieniowanie ultrafioletowe..

Terostat MS 930 stosowany jest przy uszczelnianiu szwów i złączy w produkcji samochodów, wagonów, kontenerów,nadbudówek samochodowych, statków, łodzi, w przemyśle metalowym i produkcji urządzeń, elektrotechnice,przetwórstwie tworzyw sztucznych, klimatyzacji i wentylacji.Produktu nie należy stosować do PE, PP, PTFE.

Wskazówki dotyczące stosowania.
Terostat MS 930 wyciska się z kartuszy przy pomocy wyciskacza ( ręcznego lub pneumatycznego). Powierzchnie uszczelniane muszą być wolne od tłuszczu i oleju, suche i niezakurzone. Do przygotowania powierzchni należy użyć produktu Reiniger FL lub innego odtłuszczacza.

Magazynowanie
O ile na etykiecie nie ma innych wskazań, idealnym sposobem jego przechowywania będzie pozostawienie go w zamkniętych tubach w chłodnym i suchym pomieszczeniu w temperaturze pomiędzy 10 *C a 25 *C. Czas składowania 12 m-cy

Parametry:
  • Szybkość utwardzania: 4mm /24h (23C-50%)
  • Wytrzymałość na rozciąganie - ok. 0,9 MPa
  • Twardość - 27 Shore'a
  • Wydłużenie przy zerwaniu - ok. 300 %
  • Temperatura pracy - od -50 C do +100 C (krótkotrwale-1h do 120C)
  • Kolor - czarny, szary, biały

Pełna informacja techniczna znajduje się w Karcie Technicznej Produktu.

Asortyment

Rok zał. 1992

PREMIUM PARTNER

Premium partner

dotpay
Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem są wykonywane za pośrednictwem Dotpay.pl.