Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji OK

english     tel.: +48 71 373-53-40

[zamknij]     
Teroson RB IX - 1 kg (masa uszczelniająca) (IDH.1359348)

Teroson RB IX - 1 kg (masa uszczelniająca)

Cena

60,86 PLN netto

Nr kat.

IDH.1359348

kupuję

Opis produktu

TEROSON RB IX to jasnoszara, plastyczna masa butylowa do uszczelniania, lekko lepka, która doskonale nadaje się do wypełniania szczelin i pęknięć przelotowych. Stworzona do aplikacji ręcznych w temperaturze pokojowej, łatwa, bezpieczna i czysta w użyciu. Nie ma konieczności stosowania sprzętu dozującego ani zachowania specjalnej ostrożności przy aplikacji. Produkt cechuje się także dobrą odpornością na wodę i starzenie. Zakres temperatur pracy wynosi od -30 do +80°C.
Teroson RB IX jest nie zawierającą rozpuszczalnika, plastyczną, samoprzylepną masą uszczelniającą na bazie kauczuku syntetycznego (masa do ugniatania).
Daje dobrą ochronę przed korozją i może być pokrywana dostępnymi w handlu lakierami na bazie żywicy lub oleju. Dzięki właściwościom klejącym, przykleja się do czystych i suchych powierzchni wszystkich materiałów.

Zastosowanie

Terostat IX stosuje się jako ugniataną masę do uszczelniania w przemyśle przerabiania blach, przy produkcji samochodów oraz w budowie wagonów i przyczep campingowych. Także w budownictwie do wypełniania otworów przelotowych instalacji elektrycznych i sanitarnych.

Nakładanie

Terostat IX przerabia się i nakłada ręcznie. Od całej ilości masy odrywamy żądaną ilość, ugniatamy w ręku i przykładamy w określone miejsce.
Formowanie masy i jej wygładzenie wykonujemy ręką, klockiem drewnianym lub szpachelką.
Dzięki swoim właściwościom daje idealną szczelność.

Magazynowanie

  • Zagrożenie przemarznięciem: nie
  • Zalecana temperatura składowania: 15 do 25 °C
  • Czas składowania: 24 miesiące w oryginalnym opakowaniu.


Pełna informacja znajduje się na karcie technicznej produktu.

Asortyment

Rok zał. 1992

PREMIUM PARTNER

Premium partner

dotpay
Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem są wykonywane za pośrednictwem Dotpay.pl.