Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji OK

english     tel.: +48 607 404 319

[zamknij]     
Teroson RB IX - 16 kg (masa uszczelniająca) (IDH.247319)

Teroson RB IX - 16 kg (masa uszczelniająca)

Cena

642,00 PLN netto

Nr kat.

IDH.247319

kupuję
Opis produktu:
TEROSON RB IX to jasnoszara, plastyczna masa butylowa do uszczelniania, lekko lepka, która doskonale nadaje się do wypełniania szczelin i pęknięć przelotowych. Stworzona do aplikacji ręcznych w temperaturze pokojowej, łatwa, bezpieczna i czysta w użyciu. Nie ma konieczności stosowania sprzętu dozującego ani zachowania specjalnej ostrożności przy aplikacji. Produkt cechuje się także dobrą odpornością na wodę i starzenie. Zakres temperatur pracy wynosi od -30 do +80°C.
Teroson RB IX jest nie zawierającą rozpuszczalnika, plastyczną, samoprzylepną masą uszczelniającą na bazie kauczuku syntetycznego (masa do ugniatania).
Daje dobrą ochronę przed korozją i może być pokrywana dostępnymi w handlu lakierami na bazie żywicy lub oleju. Dzięki właściwościom klejącym, przykleja się do czystych i suchych powierzchni wszystkich materiałów.

Zastosowanie
Terostat IX stosuje się jako ugniataną masę do uszczelniania w przemyśle przerabiania blach, przy produkcji samochodów oraz w budowie wagonów i przyczep campingowych. Także w budownictwie do wypełniania otworów przelotowych instalacji elektrycznych i sanitarnych. Dalsze informacje na temat produktu można uzyskać w lokalnym dziale technicznym: biuro@woronko-loctite.pl

Wskazówki dotyczące stosowania:
Nakładanie
Terostat IX przerabia się i nakłada ręcznie. Od całej ilości masy odrywamy żądaną ilość, ugniatamy w ręku i przykładamy w określone miejsce. Formowanie masy i jej wygładzenie wykonujemy ręką, klockiem drewnianym lub szpachelką. Dzięki swoim właściwościom daje idealną szczelność.

Magazynowanie:
 • Zagrożenie przemarznięciem: nie
 • Zalecana temperatura składowania: 15 do 25 °C
 • Czas składowania: 24 miesiące w oryginalnym opakowaniu.

  Parametry:
 • Kolor: jasnoszary
 • Zapach: słaby, oleju mineralnego
 • Konsystencja: miękkoplastyczna, klejąca się, do ugniatania
 • Gęstość (20 °C): ok. 1,7 g/cm3
 • Zawartość ciał stałych: ok. 100 %
 • Temperatura stosowania: - 30 °C do + 80 °C ( krótkotrwale do 1 godz. ): 160 °C.

  Pełna informacja znajduje się na karcie technicznej produktu.
 • Asortyment

  Rok zał. 1992

  PREMIUM PARTNER

  Premium partner

  dotpay
  Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem są wykonywane za pośrednictwem Dotpay.pl.