Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji
OK
Utwórz konto
[zamknij]     
Opis zestawu:
TEROSON BOND 120:
TEROSON® BOND 120 to jednoskładnikowy poliuretanowy klej do wklejania szyb. Zarówno czas naskórkowania, jak i czas utwardzania zależą od wilgotności i temperatury. Czas utwardzania może się różnić w zależności od grubości spoiny. Zwiększając temperaturę i wilgotność, można skrócić czas reakcji. Niska temperatura oraz niska wilgotność spowalniają proces utwardzania. Posiada doskonałą adhezję do szkła, szkła z powłoką ceramiczną, do powierzchni lakierowanych w połączeniu z podkładem/aktywatorem. Typowe zastosowania obejmują klejenie przednich, tylnych i bocznych szyb do karoserii pojazdów osobowych, użytkowych, specjalnych i szynowych.

TEROSON® BOND ALL-IN-ONE PRIMER:
TEROSON® BOND ALL-IN-ONE PRIMER to zawierający rozpuszczalniki podkład/aktywator na bazie poliuretanu o konsystencji rzadkiej cieczy. Produkt wyróżnia się doskonałymi właściwościami kryjącymi i dobrą odpornością na promieniowanie UV. Podkład/aktywator nadaje się także do zwiększania adhezji klejów/uszczelniaczy PUR do szkła, szkła z powłoką ceramiczną, różnych tworzyw sztucznych i metali (przed użyciem należy przeprowadzić testy). Może być również stosowany jako aktywator do szkła z powłoką poliuretanową i powierzchni z pozostałości starego kleju. TEROSON® BOND ALL-IN-ONE PRIMER nadaje się też do zabezpieczania antykorozyjnego niewielkich uszkodzeń na klejonych powierzchniach. Nie zawiera chlorowanych węglowodorów i aromatycznych rozpuszczalników. Typowe zastosowania obejmują klejenie przednich, tylnych i bocznych szyb do karoserii pojazdów osobowych, użytkowych, specjalnych i szynowych.

Dalsze informacje o zestawie można uzyskać w lokalnym dziale technczinym: biuro@woronko-loctite.pl

Asortyment