Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji
OK
Utwórz konto
Jesteś tutaj: Uszczelnianie powierzchni

Uszczelnianie powierzchni- produkty do uszczelniania spojeń

Masa uszczelniająca, silikon, taśmy – uszczelnianie powierzchni:

Uszczelnianie powierzchni spojeń ma duże znaczenie zarówno dla funkcjonalności produktu czy maszyny, jak i dla ich estetyki. Typowym miejscem zastosowania produktów uszczelniających są urządzenia sanitarne. Umywalki i wanny wymagają starannego połączenia z powierzchnią ściany, aby wyeliminować spływanie po niej wody. Do takich celów najczęściej wykorzystuje się silikon.

Masy uszczelniające oraz taśmy i ich zastosowanie:

W warunkach przemysłowych masa uszczelniająca czy taśma butylowa Teroson znajdują zastosowanie w produkcji i naprawach samochodów. Dostępne w kilku neutralnych kolorach masy doskonale sprawdzają się jako uszczelnienie szyb w pojazdach. Materiał dobrze współpracuje zarówno ze szklaną powierzchnią, jak i w kontakcie z wewnętrznym wyłożeniem okna.

Taśma butylowa dostępna w wersji z powłoką aluminiową charakteryzuje się wysokim oporem dyfuzyjnym, dzięki czemu sprawdza się jako blokada pary wodnej. Tego typu materiały mają szerokie zastosowanie przy naprawach oraz uszczelnianiu spawów, zwłaszcza w środowisku o wysokiej dyfuzji pary.

W formie taśmy oferujemy także uszczelniacz butylowy, wyprodukowany na bazie kauczuku syntetycznego. Jest on stosowany w celu ochrony przed korozją kontaktową pomiędzy stalą i metalami kolorowymi, przy produkcji samochodów, wagonów i przyczep campingowych, oraz do minimalizowania drgań w przemyśle elektrycznym.

Oferujemy też silikon bezbarwny, biały i czarny, silikon dwuskładnikowy oraz wysokotemperaturowy – opracowany, by wytrzymywać ekstremalne cykle temperaturowe, światło UV i ozon.

Masy uszczelniające możemy podzielić na:

 • Masy na bazie MS-polimerów,
 • Masy na bazie silikonów,
 • Masy poliuretanowe uszczelniające

  Dalsze informacje na temat produktów można uzyskać w lokalnym dziale technicznym: biuro@woronko-loctite.pl
 • Tryb wyświetlania: lista miniaturki

  LOCTITE SI 5367 WH - 310ml (silikon biały, do 250 °C) / white silicone, up to 250 °C) (IDH.2063297)

  87,67 PLN netto / szt.

  TEROSON RB 4006 GY - 310ml (uszczelniacz butylowy / butyl sealant) /TEROSTAT 4006 (IDH.1104609)

  43,77 PLN netto / szt.

  Asortyment