Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji OK

english     tel.: +48 607 404319, +48 71 3735340

Spróbuj znaleźć produkt odpowiedni do Twoich potrzeb:

[zamknij]     

Loctite AA 3494 LC-1L (klej akrylowy utwardzany UV do szkła)

Loctite AA 3494 LC-1L (klej akrylowy utwardzany UV do szkła)

Cena

1241,77 PLN netto

Nr kat.

IDH.234138

kupuję
Opis produktu:
LOCTITE AA 3494 utwardza ​​się w ciągu kilku sekund w wyniku działania promieniowania ultrafioletowego o długości 365 nm, tworząc wiązania odporne na uderzenia. Wykazuje doskonałą odporność na długotrwałą wilgotność lub zanurzenie w wodzie. Typowe zastosowania obejmują klejenie i uszczelnianie wiele rodzajów szkła, takich jak szkło dekoracyjne z szorstką powierzchnią, przedmioty z formowanego szkła stołowego lub elementy oświetlenia samochodowego. Dalsze informacje na temat produktu można uzyskać w lokalnym dziale technicznym: biuro@woronko-loctite.pl

Magazynowanie:
O ile na etykiecie produktu nie ma innych wskazań, idealnym sposobem jego przechowywania będzie pozostawienie go w zamkniętych pojemnikach w chłodnym i suchym pomieszczeniu.
Optymalna temperatura magazynowania: +8 °C do +21 °C. Przechowywanie w temperaturze poniżej +8 °C lub powyżej +28 °C może nieodwracalnie zmienić własności produktu.
Resztek materiału nie należy umieszczać z powrotem w jego oryginalnym pojemniku, gdyż mogłoby dojść do zanieczyszczenia produktu.
Korporacja Henkel nie bierze odpowiedzialności za produkt, który został zanieczyszczony lub przechowywany niezgodnie ze wskazaniami.

Parametry:
Wytrzymałość na ścinanie, ISO 13445 (utwardzany w 100 mW/cm², mierzone w 365 nm przez 30 sekund z każdej strony przy użyciu systemu bez elektrod, żarówki D plus 24 godziny na dobę 22 °C) :
 • Stal do szkła, N/mm² : 16,8
 • Aluminium do szkła, N/mm² : 13,8
 • G-10 Epoksyd do szkła, N/mm² : 7,4
 • Poliwęglan do szkła, N/mm²: 4,7
 • PVC do szkła, N/mm² : 6,5
 • ABS do szkła, N/mm² : 5,3

  Pełna informacja techniczna znajduje się w karcie technicznej produktu.
 • Asortyment

  Rok zał. 1992

  PREMIUM PARTNER

  Premium partner

  dotpay
  Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem są wykonywane za pośrednictwem Dotpay.pl.