Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji
OK
Utwórz konto
[zamknij]     

Loctite SF 7063-400 ml (środek odtłuszczający do tworzyw i metali) spray

przykład użycia
Opis produktu:
LOCTITE SF 7063 jest rozpuszczalnikowym preparatem do zmywania i odtłuszczania powierzchni przeznaczonych do klejenia produktami LOCTITE, nie zawierającym CFC (chlorofluorowęglowodoru). Produkt ten może być także zastosowany do mycia i odtłuszczania części maszyn podczas procesu montażowego. Dalsze informacje na temat produktu można uzyskać w lokalnym dziale technicznym: biuro@woronko-loctite.pl


Zapraszamy na naszego BLOGA o Loctite SF 7063.

Wskazówki dotyczące stosowania:
1. Powierzchnie przeznaczone do klejenia oczyścić spryskując zmywaczem lub wytrzeć papierowym ręcznikiem zwilżonym zmywaczem.
2. Jeszcze wilgotne powierzchnie wytrzeć suchym i czystym ręcznikiem papierowym, aby usunąć brud i resztki rozpuszczalnika.
3. Jeśli okaże się to konieczne, powtórzyć mycie.
4. Odczekać, aż LOCTITE SF 7063 całkowicie odparuje z łączonych powierzchni przed montażem, aby uniknąć wpływu rozpuszczalnika na złącze.
5. Nanieść klej Loctite natychmiast po wyschnięciu powierzchni i wykonać dalszy montaż

Magazynowanie:
Produkt jest sklasyfikowany jako produkt łatwopalny i musi być przechowywany w odpowiedni sposób, zgodnie z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa. Produktu nie należy przechowywać w pobliżu środków utleniających lub materiałów palnych. Produkt należy przechowywać w zamkniętym pojemniku w suchym i chłodnym pomieszczeniu. Wskazania odnośnie warunków przechowywania mogą być podane na etykiecie produktu. Optymalna temperatura magazynowania: +8°C do +21°C. Przechowywanie w temperaturze poniżej +8°C lub powyżej +28°C może nieodwracalnie zmienić własności produktu. Produkt może ulec zanieczyszczeniu po wyjęciu go z pojemnika. Aby zapobiec zanieczyszczeniu nieużywanego jeszcze produktu, nie należy umieszczać resztek materiału w oryginalnym pojemniku. Korporacja Henkel nie ponosi odpowiedzialności za produkt, który został zanieczyszczony lub był przechowywany w warunkach innych niż zalecane.

Parametry:
  • Rozpuszczalnik: izoparafiny, dimetoksymetan, roztwór etanolu
  • Wygląd: Klarowny, bezbarwny
  • Ciężar właściwy w 25°C : 0,74
  • Lepkość w 20°C, mPa· s (cP) : 2
  • Graniczna wartość stężenia, (ACGIH), ppm : 600
  • Czas wysychania w 20°C, sek: 60


Pełna informacja techniczna znajduje się w karcie technicznej produktu.

Asortyment