Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji OK

english     tel.: +48 607 404 319

[zamknij]     
Loctite LB 8009-3,6 kg (smar anti-seize bezmetaliczny, do 1315 °C ) (IDH.504233)

Loctite LB 8009-3,6 kg (smar anti-seize bezmetaliczny, do 1315 °C )

Cena

570,14 PLN netto

Nr kat.

IDH.504233

kupuję
Opis produktu:
Heavy Duty Anti-Seize LOCTITE 8009 jest preparatem zawierającym grafit i fluorek wapnia. Pozbawiony jest natomiast dodatku ołowiu, miedzi, siarki oraz ich związków. Heavy Duty Anti-Seize nie zawiera żadnych czystych metali. Jest zalecany jako smar przeciwzapieczeniowy do aplikacji w temperaturach od -29 °C do +1315 °C. Jest kompatybilny z nierdzewną stalą i innymi stopami niklowymi.

Typowe zastosowania:
 • Śruby, wkręty śruby dwustronne, złącza rurowe, nakrętki, zaślepki, wałki, tulejki, wypusty, wiertła, gwintownice (i inne, szczególnie stopy trudne do obróbki skrawaniem).
 • Matryce do wytłaczania i formowania, wymienniki ciepła, noże, giętarki, maszyny do kucia na zimno i na gorąco, zgniatarki obrotowe, kły tokarskie, uszczelnienia mechaniczne, liny stalowe.
 • Zastosowanie w zakładach chemicznych, rafineriach, elektrowniach, fabrykach papieru, fabrykach włókien syntetycznych, stalowniach i odlewniach, w zakładach produkcyjnych i usługowych przemysłu okrętowego i lotniczego, w produkcji i konserwacji maszyn, sprzętu, narzędzi i przyrządów. Dalsze informacje na temat produktu można uzyskać w lokalnym dziale technicznym: biuro@woronko-loctite.pl

  Wskazówki dotyczące stosowania:
  1. Przed aplikacją oczyścić stykające się powierzchnie za pomocą LOCTITE 7063. Resztki starego produktu należy usunąć szczotką drucianą. Uwaga – podczas szlifowania lub szczotkowania załóż maskę ochronną. Pył z czyszczonych gwintów może zawierać cząstki żelaza. Jego wdychanie może być przyczyną chorób płuc lub innych dolegliwości.
  2. Nanieść cienką powłokę na stykające się powierzchnie i połączyć je.
  3. Nie używać rozcieńczalnika.
  4. Nie używany pojemnik powinien być zamknięty, aby nie dopuścić do zanieczyszczenia.
  5. Zawiera węglowodory - nie używać w kontakcie z tlenem.

  Magazynowanie:
  O ile na etykiecie produktu nie ma innych wskazań, idealnym sposobem jego przechowywania będzie pozostawienie go w zamkniętych pojemnikach w chłodnym i suchym pomieszczeniu w temperaturze pomiędzy 8°C a 28°C.
  Optymalna temperatura magazynowania to dolna połowa tego zakresu.
  Resztek materiału nie należy umieszczać z powrotem w jego oryginalnym pojemniku, gdyż mogłoby dojść do zanieczyszczenia produktu.

  Parametry:
  • Wygląd : czarna pasta
  • Ciężar właściwy : 1,15
  • Współczynnik K (stalowe nakrętki i śruby) : 0,16
  • Współczynnik K (oczyszczone) rozpuszczalnikiem, niesmarowane) : 0,27
  • Temperatura pracy : -29 °C do +1315 °C


  Pełną informację techniczną można znaleźć w karcie technicznej produktu.
 • Asortyment

  Rok zał. 1992

  PREMIUM PARTNER

  Premium partner

  dotpay
  Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem są wykonywane za pośrednictwem Dotpay.pl.