Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć . Rozumiem

english     tel.: +48 71 373-53-40

Jesteś tutaj: Klejenie dużych powierzchni
Opis produktów

Kleje kontaktowe i poliuretanowe – klejenie dużych powierzchni

Klejenie elementów wykonuje się na powierzchniach różnych materiałów, które mają odmienne właściwości fizyczne. Wybór odpowiedniego kleju wymaga uwzględnienia obu tych czynników. Tylko właściwe dopasowanie produktu zagwarantuje trwałe i solidne połączenie o wymaganych właściwościach. Jedną z grup produktów marek Loctite i Teroson, jakie oferujemy naszym klientom, są kleje do łączenia dużych powierzchni.
Specyfiką tworzenia takich spojeń jest konieczność precyzyjnego pokrycia materiału warstwą preparatu. Nakłada się go zazwyczaj za pomocą pędzla lub szpachelki. Do takich zastosowań oferujemy profesjonalne kleje poliuretanowe Loctite. Są to kleje dwuskładnikowe, które przed wykonaniem połączenia wymagają dodania załączonego aktywatora. Produkty z tej grupy nie zawierają rozpuszczalników. Bazą substancji podstawowej są hydroksylowe związki organiczne. Bazą utwardzacza jest izocyjanian.

Drugą grupę produktów do łączenia dużych powierzchni stanowią kleje rozpuszczalnikowe marki Teroson. Są to kleje kontaktowe przystosowane do pracy w warunkach do 80 lub do 90 st. C. Bazę każdego takiego preparatu stanowi polichloropren, dlatego jest to doskonały klej guma-metal. Można nim przyklejać materiały z pełnej i porowatej gumy, miękkie tworzywa, filc lub maty wygłuszające do gumy, blachy stalowej, drewna, tworzyw poliestrowych, papy, twardego PCV i skóry. Klej kontaktowy tworzy trwałe połączenie dopiero po dociśnięciu do siebie dwóch posmarowanych nim powierzchni.
Tryb wyświetlania: lista miniaturki

Teroson VR 5000-400 ml (Klej pomocniczy do karoserii) / Terostat Karosserie Kleber (IDH.860240)

50,54 PLN netto

kupuję

Loctite UK 5400 - 6 kg (utwardzacz) / Macroplast UK 5400 (utwardzacz) (IDH.73657)

252,96 PLN netto

kupuję

Loctite UK 8103 - 24 kg (dwuskładnikowy klej poliuretanowy, do 80 C ) (IDH.176884)

500,95 PLN netto

kupuję

Asortyment

Rok zał. 1992

PREMIUM PARTNER

Premium partner