Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji
OK
Utwórz konto
[zamknij]     

Loctite SF 7900 Ceramic Shield-400 ml (powłoka ceramiczna) /Henkel Aerodag Ceramishield

Opis produktu:
Aerodag CERAMISHIELD to innowacyjna powłoka odporna termicznie do urządzeń spawalniczych.
Ta wyjątkowa, sucha powłoka skutecznie chroni urządzenia spawalnicze przed odpryskami metalu - wystarcza na cały 8-godzinny dzień pracy, bez konieczności ponownej aplikacji.
Czyszczenie urządzeń nie jest już potrzebne, a dzięki wyeliminowaniu przestojów w pracy, możliwe jest ograniczenie kosztów i zwiększenie wydajności. Dalsze informacje na temat produktu można uzyskać w lokalnym dziale technicznym:biuro@woronko-loctite.pl

Najważniejsze korzyści:
» Zwiększenie wydajności do 10%
» Zmniejszenie kosztów materiałów eksploatacyjnych do 70%
» Wyeliminowanie kosztów czyszczenia urządzeń


Właściwości i zalety produktu:
» Ceramiczna powłoka ochronna niezawierająca silikonu
» Po natryśnięciu powłoka schnie w ciągu kilku sekund
» Łatwa aplikacja
» Doskonała adhezja powłoki
» Chroni styki, dysze spawalnicze i przyrządy obróbkowe
» Niski koszt - jedynie kilkanaście groszy za aplikacje
» Zapobiega przywieraniu odprysków spawalniczych przez cały 8-godzinny dzień pracy bez potrzeby ponownej aplikacji

Wskazówki dotyczące stosowania:
Przed użyciem pojemnik Aerodag CERAMISHIELD należy wytrząsać przynajmniej przez 30 sekund. Aerodag CERAMISHIELD nakładany jest na starannie odtłuszczoną powierzchnię z odległości około 30 cm. Należy nakładać niewielkie ilości, nadmiar powłoki prowadzi do łuszczenia się jej. Półprzeźroczysta powłoka utworzona zaraz po nałożeniu, wraz z odparowaniem rozpuszczalnika przechodzi w nieprzeźroczystą. Aerodag CERAMISHIELD w temperaturze pokojowej wysycha w przeciągu sekund.

Magazynowanie:
O ile na etykiecie produktu nie ma innych wskazań, idealnym sposobem jego przechowywania będzie pozostawienie go w zamkniętych pojemnikach w chłodnym i suchym pomieszczeniu.
Optymalna temperatura magazynowania: +8 °C do +21 °C. Przechowywanie w temperaturze poniżej +8 °C lub powyżej +28 °C może nieodwracalnie zmienić własności produktu. Resztek materiału nie należy umieszczać z powrotem w jego oryginalnym pojemniku, bo mogłoby dojść do zanieczyszczenia produktu.
Korporacja Henkel nie bierze odpowiedzialności za produkt, który został zanieczyszczony lub przechowywany niezgodnie ze wskazaniami.


Pełna informacja techniczna znajduje się w karcie technicznej produktu.

Asortyment