Serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie, w tym usług statystycznych oraz w celu dostosowania zawartości do indywidualnych preferencji użytkowników. Zapisywanie plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji OK

english     tel.: +48 71 373-53-40

[zamknij]     
Teroson PU 9225 UF ME-50 ml (klej poliuretanowy do tworzyw sztucznych, ultra szybki) (IDH.1786434)

Teroson PU 9225 UF ME-50 ml (klej poliuretanowy do tworzyw sztucznych, ultra szybki)

Cena

68,95 PLN netto

Nr kat.

IDH.1786434

kupuję
Pliki do pobrania:
  1. Karta techniczna

Opis produktu

TEROSON PU 9225 UF ME to ultra szybi dwuskładnikowy klej na bazie poliuretanu, utwardzający się w temperaturze pokojowej. W celu przyspieszenia utwardzania zaleca się podwyższyć temperaturę do 60 do 70 °C. Produkt jest dostępny w poręcznej podwójnej kartuszy i błyskawicznie się utwardza. TEROSON PU 9225 UF ME można lakierować zwykłymi samochodowymi lakierami renowacyjnymi.
Przed nałożeniem TEROSON PU 9225 UF ME na tworzywa sztuczne, należy bezwzględnie nałożyć warstwę odpowiedniego podkładu Teroson 150 (dawny Terokal 150). Szczegółowe informacje znajdują się na karcie technicznej.

Zastosowanie

TEROSON PU 9225 UF ME jest stosowany do szybkich napraw elementów wykończeniowych i elementów karoserii, jak uchwytu do mocowania reflektorów wykonane z tworzyw sztucznych, np. PP / EPDM, SMC, PC, PA, ABS i PUR.
TEROSON PU 9225 UF ME jest stosowany do odbudowy elementów karoserii z tworzyw sztucznych, jak połamane lub brakujące uchwyty mocujące.

Utwardzanie

Utwardzanie zachodzi w temperaturze pokojowej i należy odczekać jedynie ok. 5 do 6 minut aby produkt można było szlifować. Aby przyspieszyć utwardzanie, elementy klejone za pomocą TEROSON PU 9225 UF ME można podgrzać do 60 do 70 °C przez minimum 3 do 4 minut.

Przygotowanie powierzchni

Klejone substraty muszą być suche, czyste i odtłuszczone oraz wolne od środków antyadhezyjnych. Zaleca się oczyszczenie substratów myjką wysokociśnieniową. Po wyschnięciu powierzchnie należy ponownie odtłuścić stosując zmywacz Teroson FL+. Uszkodzone elementy z tworzyw sztucznych należy przeszlifować od strony wierzchniej wąską szlifierką paskową (papier o ziarnistości P 80 do 120), aby uzyskać sfazowanie krawędzi na szerokości 1 do 2 cm.
Następnie przeszlifować powierzchnie po obu stronach szlifierką oscylacyjną (papier o ziarnistości P 120 do 150). Na koniecprzeszlifowane powierzchnie należy odtłuścić zmywaczem Teroson FL+. Przed nałożeniem kleju TEROSON PU 9225 UF ME na tworzywa sztuczne, należy bezwzględnie nałożyć wcześniej ciekną warstwę podkładu Teroson 150. Czas odparowania podkładu wynosi około 10 minut.

Pełna informacja techniczna znajduje się w Karcie Technicznej Produktu.

Asortyment

Rok zał. 1992

PREMIUM PARTNER

Premium partner

dotpay
Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem są wykonywane za pośrednictwem Dotpay.pl.